Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepítem a Modern Warfare 3...

Xlacax kérdése:

Telepítem a Modern Warfare 3 at és az egyik pálya betöltése során mindig lefagy ezzel a hiba üzivel:IW5sp. Exe?

Figyelt kérdés
Megvettem a bf 3 at de erre már nem futotta tehát "máshogy"szereztem be és hiába goglizok rá illetve olvasom a forumokat eddig nem találtam semmit?
2012. febr. 27. 18:50
 1/4 anonim válasza:
szerintem tölts le a cracket
2012. febr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tölts le crek-et vagy újra az egészet.
2012. febr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hello.


Elöször Originalt a játékod vagy leszedted valahonan?


Ha eredeti akkor feltelepited, kulcsot beirod. Játszol! Ha exe hibákat ír ki akkor több probléma lehet. Első sorban vagy a videókártya driver régi vagy nem kombatibilis, keress ujjabat ted fel probáld meg ujra, ha legujabb drivered van töröld keres kicsit régebbit. nekem legalábbis cod4nél ezek beváltak.


Ha csak netröl, ncorrol szedted, akkor vagy ugyanugy driver hiba amit elöbb leirtam, vagy crack ahogy elözö kommentelő kollégáim irták, vagy hibás ajáték,

2012. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mikrofont dugd be!
2012. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!