Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kicsomagolni egy...

Hogyan lehet kicsomagolni egy filmet? (Lehet tudni egy filmről mielőtt letölteném, hogy ki kell-e csomagolni? )

Figyelt kérdés

Még nem próbáltam,de nem is volt rá szükség.

Most viszont olyan filmek jöttek le amiket ki kéne csomagolni,légyszi segítsetek.



2012. febr. 28. 18:49
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Kezdjük a felismeréssel.


Általában a kiterjesztésből megállapitható, az hogy ki kell-e csomagolni az adott filmet, vagy, nem (Ha a kiterjesztése ZIP vagy RAR, akkor biztosan kicsomagolós lesz a film. Ha 001, 002, akkor összemásolós lesz a film) Ha AVI akkor nem kell kicsomagolni.


Kicsomagoláshoz, kell program, mégpedig olyan ami ismeri a tömöritett álományokat.


a RAR-hoz általában winrar-t használnak (ismeri a zip-pet is)

a ZIP-hez általában winzippet. (ismeri a rar-t is)


Megpróbálhatod még a 7zip-pet, mint kitömöritöt ha kell.


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Total Commander nem elég hozzá?

És ha ezeket,felismertem,és van programom is akkor hogyan tovább?

Nincs erről videó?

2012. febr. 29. 10:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kiterjesztése azoknak amiket ki kéne csomagolnom RAR de viszont egy ezekből SFV.
2012. febr. 29. 10:26
 4/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Az SFV az ellenőrzés céljából van fent (hogy jól töltötted-e le a RAR-okat) Totalcommanderben ha ráállsz az SFV kiterjesztésű fájlra és nyomsz neki egy ENTER-t (vagy Fájl menu - Ellenőrzés - ellenrző fájl alapján )


Akkor leellenőrzi, hogy az összes RAR fájlt, hogy le lett-e töltve és hogy van-e benne hiba (egy sima CRC32-es összehasonlitás).


Sajnos a RAR kibontáshoz a totalcommander magában nem elég, megpróbálhatod vele de szerintem nem fog menni.


Ki lehet vele bontatni a RAR fájlokat, de kell neki külső kicsomagoló (ezt megnézheted és beállithatod a totalcommanderben : Beállitások - Általános beállitások - Tömöritő-nél. Itt a RAR-t kell betallóznod. Ott van, hogy ha lehet használja a belső RAR-kicsomagolót - de ez nem sokat ér szerintem)


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Hogyan tovább-ra ? :


Ha van hozzá programod akkor két út van előtted :


1. Használod a programot (winrar) : File - Open - rar file megnyitása majd - Extract (ha jól rémlik).


2. Totalcommanderben megkeresed az első darabot (Part1.rar vagy a sima RAR ha vannak mellette r00, r01 stb kiterjesztésűek). Ráállsz és ALT+F9 akkor amásik oldalra kibontja (Ha jelszóval védett akkor megkérdezi a jelszót)


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes tőlled, hogy ennyit segítettél.KÖSZI :)

Letöltöttem a winrar programot,de sikerült személyes segítség által továbbmennem,remélem meg is jegyeztem mindent,ha legközelebb ilyen filmet töltök le akkor megbirom oldani.

MÉGEGYSZER KÖSZI!

2012. márc. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!