Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem ídul el windows 7...

Mért nem ídul el windows 7 ultimate 64 biten a battlefield 3?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebből igy nem nagyon derül ki
2012. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg van hozzá a gépem 2.80 ghz proci 4 giga ram 512 mega vide kari be is krekkeltem de valahogy mikor rá kattintok az ikonra nem csinál semmit
2012. márc. 1. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2.8 Ghz proci 1 magos, vagy 2? Mert nem mind1. Mellesleg sztem az 512-es videókari is elég gyengécske. Bár attól függ milyen.
2012. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a bekrekkeltem dolog sem feltétlen a futás mellett szól. Ez van a crackelt játékokkal. Mindig lutri, hogy sikerül-e elindítani.


Ez a játék úgy tűnik megéri azt a kb. 7000 Ft-ot, amibe pl. az iponon kerül. Ezen gondolkoztál már?

2012. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

sikerült elindítani de minimumon be akad a játék pedig Amd athlon II x2 240 procesor 2.81 ghz

4 giga ramom van 64 bites win 7

Ati Radeon Hd 4770 -es video kari

és a direct X 10 is fenn van de valahogy mikor játszok hírtelen be akad

2012. márc. 1. 10:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá h a Battlefield 3 nagyon sz*rra sikeredett, egy fullosabb gépen is simán tud akadozni. Optimalizálással vannak gondok.

Nekem AMD Phenom II 2x 3.1Ghz, 2 Gb Ram, HD 5750 1 Gb a gépem, mediumon megy rajt a game, high-on már szaggat a hang.

Elkapkodták ezt a játékot, gyorsan akartak nagyot szakítani, és ez lett belőle:/ Ezért favorizálom jobban az MW3-at.

Amúgy az meg hülyeség h a crackelt játékok rosszak, és vegyünk eredetit. A crackelt annyiban rosszabb, h nem mindig lehet benne multizni.

2012. márc. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azér ne várd már el egy 2 magos amd procis géptől hogy high-on elvigye a bf3-at... meg egy 5750-el ..
2012. márc. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali. Szerintem nagyon gyorsan cseréldle a win7 64bit --86-os ra mert nekem is az van és tökéletesen megy minden rajta.64 bit es nem tánogatja a játékokat, amugy nagyon gyors de semmi más.x2 5000 Dual 2.600 órajelRam 3 gb DDR2 és még a leg fullosabb gamékat is elinditom vele.Ram 3 gb DDR2 Nvidia 240 Gt 512 kari.Ha elindult irjál az oldalra .Ja és nem szaggat sem a battlefield 3.Itt egy oldal amin meg tudjátok nézni ,hogy melyik játék indul a gépen.Csak vársz egy kicsit kiválasztod a gamét és lent meg nézed,hogy mi hiányzik a gépedböl. [link]
2012. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

meg néztem az óldalt és azt írta ki hogy PASS

amúgy minden játék megy maxon csak ez az eggy akadozki

2012. márc. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!