Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan torrentes arányjavít...

Van olyan torrentes arányjavító program, amit nem szűrnek ki a torrentoldalak? (pl:BeLoad)

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A uTorrent, ha seedelsz javítja az arányt...


Viccen kívül a megosztásnak az a lényege, hogy amikor csak tudod, oszd meg amit letöltöttél. Ha legálisan nem tudod megoldani, a csalásnak sincs értelme, mert azzal nem használsz senkinek, sőt ha rossz arányod van akkor is később esel ki mint egy lebukott csalással.


Ha van kinek, akkor úgyis idővel elindul a feltöltés, ha pedig nincs és úgy seedelsz, egyből lebuksz és repülsz.

2012. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Van egy speciálisan erre kifejlesztett program:


SEED 1,0

2012. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
csak azért kéne,mert hiába akarok én seedelni,már 2hete futni hagytam a torrent klienst,de semmit nem seedelt fel.
2012. márc. 1. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A torrentezés nem csak arról szól hogy minél hamarabb leérjen egy tartalom, hanem hogy minél tovább életben maradjon. Hiába van egy oldalon 100,000 torrent, ha abból a fele nem elérhető. Ez pedig a felhasználókon múlik, mindenkinek érdeke hogy minél több ideig legyen elérhető egy tartalom, ezért nekik kell életben tartani. Ezért kell seedelni, nem azért hogy arányod legyen, vagy mert muszáj.


Amit csinálsz annál több nem kell: a lehető legtöbb ideig seedelni. Lehet két hét alatt nem volt rá érdeklődő, ugyanakkor lehet egy hónap múlva már lenne, és akkor ott a lehetőséged rá, mert te még mindig seedelsz. Ennyi a nyitja a dolognak.

2012. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ja,de akkor ezért nem fognak leb@szni a torrent oldalról,nem?mert azt azért nem akarom.
2012. márc. 1. 19:06
 6/16 anonim ***** válasza:

Attól függ mire érted. A seedelésért nem, mert az a lényege az oldalnak.


Ha viszont túl alacsony az arányod, vagy nem tartasz be valamilyen szabályt, kidobhatnak.

Sokan ott szúrják el, hogy nekiesnek mindent letölteni, és csak utólag jönnek rá hogy nem tudják visszaosztani, és az arány pedig kritikus marad. Erre vannak különböző módszerek, hogy lehet bent maradni, de utólag már csak a seeedelés marad mint lehetőség.


Vagy pedig más oldalról töltöd le ugyanazt, és csak seedelni állsz be, így csak nőhet az arány. Például népszerű sorozatoknak hetente jön ki új része, korán reggel már terjesztik is. Felkelsz hajnalban, letöltöd az elsők között a részeket, majd mész beloadra egyből osztani, így az első seederek között nagy esélyed van az aránynövelésre.

Az is egy megoldás, ha csak free torrentet töltesz, ott nem tud az arány csökkenni, csak nőni.

2012. márc. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kösz a választ,hasznos volt
2012. márc. 1. 19:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Szedjél le frissen felrakott poreszt, azt töltik gazdagon, tökéletes arányjavító.
2012. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 deadly108 válasza:
0%

én szedtem már le nem is egy poreszt sőt freet de még annyira sokan nem töltötték le tőlem, hogy jó legyen az arányom. :(

Én a sliders szedtem le de csak egybe tudtam így azonnal 32 giga "minuszba" kerültem és lassan én is ugyan ott tartok hogy mi tévő legyek. bár én nem csalok max nyomok egy 1000 ft sms jövő szerdán, mert múlt hét pénteken írta ki hogy 2 hét múlva kiesek.


szedem le az összes frees dolgot poresz film mind1 azzal addig javítom a dolgot ahogy tudom

2012. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A te esetedre is létezett volna megoldás. Egyben nem kötelező leszedni, hiszen hozzáadáskor tallózni lehet, hogy melyik fájlokat töltsd le. Először csak 1-2 GB-tal kellett volna indulni, majd visszaosztani belőle ha lehet. Ha nem, mással arányt csinálni. Ha már látod hogy nyugodtan csökkenhet az arány, még kijelölsz belőle 1-2 GB anyagot, és azt leszeded, majd így tovább míg az egész kész nincs.

Ezzel rögtön nem 32GB mínuszt csinálsz magadnak, hanem kicsit le-kicsit fel alapon próbálod szinten tartani az arányt.


Végső esetre +1 tipp még van: mással, nagyobb feltöltési sebességű felhasználóval seedelteted a dolgokat. Ő is letölti valahonnan, majd átküldöd neki az általad letöltött torrentet. Ebben a te passkeyed van benne, így ő a te nevedben tölt fel. Ez akkor működik, ha a profilmegosztás és több IP-ről töltés engedélyezett, és ez is segíthet.

2012. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!