Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani tesztelő...

Tudtok mondani tesztelő szoftvereket?

Figyelt kérdés
tudnátok mondani olyan tesztszoftvereket melyek gépjavításnál jól jönnek? olyanokat például mint a memtest ami dos alapú és lefuttatja a tesztet. nem olyanra gondolok mint az everest hogy kiírja hogy mik vannak a gépben,hanem leteszteli őket, például vga-t alaplapot.

2012. márc. 1. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos amit tudok ajánlani: AIDA 64 (Windows - teljesítmény teszt és stressz teszt ebben is van), 3D Mark (Windows, videokártyára elsősorban), Super PI (Windows, CPU teszteléshez), CineBench (Nem ismerem),


Létezik egy Hiren's Boot CD nevű program csomag, kiírod CD-re és fut, rengeteg tesztelő van benne. Nagyszerű mentőlemeznek, ha nincs, vagy nem tudsz oprendszert telepíteni, mert annyira rossz valami, ez még attól működni fog, beleértbe a programokat, amik rajta vannak, rendkívül hasznos, és azt hiszem, talán egy 8cm-s CD-re is ráfér (újabbak azért nem biztos, hogy olyan kicsik), de akár USB-ről is lehet indítani. Nem tudom, milyenek az új verziók, én a 10-est szeretem, igaz régi, de az újabbakból kiszedtek pár jó programot (az újak úgymond tiszták, a régiben sok fizetős program is volt, de ki kellett szedniük belőle).


Szóval Hiren's boot CD, nagyon ajánlom mindenkinek, mert mentő lehet.


[link]

2012. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon jó csomag
2012. márc. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!