Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi OUTLOOK EXPRESS HELP?

Backinblack kérdése:

Régi OUTLOOK EXPRESS HELP?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hoyg ketten használunk ( 2pc hez) egy wifit. A másik fél LAN kapcsolódást használ. Mikor ő e-mailjeit szertné leellenőrizni, a régi (nem a 2010es) outlook express automatikussan telefonos csatlakozást kínál fel. Ha esetleg ignorálja, nem frissülnek a beérkezett levelek --> nincs kapcsolat, pedig a kapcsolat él, hiszen pl a böngészé megy. Tehát az outlook express csak telefonos kapcsolódást fogad el. Mivel neki szüksége van e-mail fiókja (egyébként t-online) leellenőrzéséhez, ezért megoldásként azt tudja tenni, hogy a wifi routerből az adsl kábeltbátdugja közvetlenül a gépébe (wan), majd csatlakozik a t-online-ra. Nyilvánvaló, hoyg nagyon kellemetlen naponta átdugdosni a kábelt, és nem is tesz jót annak, illetve én sem tudom használni az internetet. Az én gépemen még wifin is megy a levélellenőrzés, én outlook express2010et használok (ms office). Ő ragaszkodik a régi programhoz.


AZT KÉRDEZNÉM, HOGY LEHET MEGOLDANI, HOGY AZ OUTLOOK EXPRESS NE CSAK TELEFONOS KAPCSOLATRÓL FUSSON??


2012. márc. 1. 20:51
 1/5 anonim válasza:

Én nem kínlódnék az elavult outlookkal egyáltalán.

Állj át gmailre.

POP3-on keresztül szeded le a leveleidet.

Az e-mail címed nevében tudsz válaszolni.

7 GB áll rendelkezésedre a leveleid adatveszteségmentes tárolására.

Bárhonnan tudod olvasni a leveleid, ahol van internet és böngésző. Én a FireFoxot ajánlom.

2012. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek: az outlook nem elavult, de nem is arról volt szó, hanem outlook expresszről. Két külön dolog. Ja, és nem keverj összes egy webes mailfelületet (gmail) egy telepített e-mail kezelő programmal, mert szintén két külön dolog.

Kérdezőnek:

Outlook expressz-ben: Eszközök menü -> beállítások -> kapcsolat fül. Itt először is ne legyen kipipálva a "kérdés kapcsolatok váltása előtt" szöveg. Utána kicsit lentebb "módosítás" gomb, új menübe jutsz. Itt a felső ablakban (telefonos és virtuális magánhálózati beállítások) semmi ne legyen, ha van valami, töröld ki. Utána "helyi hálózati beállítások" gomb, feljön a helyi hálózat (lan) beállítás felület. Itt csak egyetlen dolog legyen kijelölve, a "beállítások automatikus észlelése", minden más jelölés nélkül, üresen.

Mindent elfogadtatni (OK, alkalmaz, stb), gépet újraindítani, kipróbálni.

2012. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: 1. Nem hajlandó átállni 2. Semmi köze nincs hozzá h gmail -e. Az volt a kérdés h "AZT KÉRDEZNÉM, HOGY LEHET MEGOLDANI, HOGY AZ OUTLOOK EXPRESS NE CSAK TELEFONOS KAPCSOLATRÓL FUSSON??" .


Második : Köszönöm, meg fogom próbálni :)

2012. márc. 3. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld letölteni a Mozzila Thunerbrid-et
2012. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
-.-
2012. ápr. 9. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!