Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3 hoz van olyan...

Battlefield 3 hoz van olyan program vagy módszer amivel vissza lehet fejleszteni a karaktert? Gondolok itt az mw 2 re is amibe ha 1-2 fájlt ki töröltem ujra 1 es szint től kezdhettem játszani

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 21:59
 1/6 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
file kitörlés biztos nem vezet eredményre mert a statjaidat a battlelog tárolja esetleg ott lehetne körülnézni viszont amennyire tudom a battlelog acountod az origin acc hoz van kötve... szóval kicsit ördögi kör (minden esetre én nem sok esélyt látok rá egyébként miért akarod resetelni?)
2012. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért akarom resetelni mertén megvettem egybe még mikor kijött limitálba mindennel együtt csak azóta én nem nagyon játszom vele és unokaöcsémnek akarom adni. és ezért akartam volna ezt..én sajnos cod os vagyok inkább battlefieldek hez nem igen konyítok.. keresgéltem neten de azt találtam pl hogy ujj rakaktert sem lehet kreálni
2012. márc. 2. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Át tudod nevezni az origin accountod, ez a legtöbb amit tehetsz.
2012. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel persze a karaktered neve is változik.
2012. márc. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A neve csak .. azt tudom az már át van változtatva =) de avval nem változik azon kívül shemi
2012. márc. 2. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!