Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Skrimben mire érdemes tenni...

A Skrimben mire érdemes tenni vagy hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

mindik amikor fejlődök akkor lehet tenni 10pontot az Életre,Staminára,és Magicra.


De mire tegyek mert nem lehet azért csak életre sem meg a másik kettőre sem.

Mit ajánlotok?



2012. márc. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pl:.varázsló vagy akkor nem sokra mész a magas staminával de ha nehéz páncélos harcos vagy akkor meg a magas magicka sem sokat segít szóval attól függ hogy mi akarsz lenni
2012. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én harcos vagyok nem használok varázslatokat.

Tehát akkor életre igaz?

2012. márc. 2. 21:03
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha harcos akarok lenni akkor stamina vagy élet igaz?

És még mit ajánlanátok a harcosnak KÉTKEZES vagy EGYKEZES(egy fegyó és pajzs)fegyvert?

2012. aug. 12. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha harcos vagy/akarsz lenni akkor érdemes az Ork fajjal kezdened. Oldalakon leírják miért ők e legjobbak harcosnak, keress rá :D

na én Orkkal kezdtem, érdemes a Staminát meg az Életet nyomni. Mivel harcos akarsz lenni, heavy armort lenne érdemes viselned. Az rengeteg védelmet ad + ha fejleszted azt a skillet perkekkel akkor még jobb lesz! két lábon járó tank :P szóval jegyezd meg: stamina és élet. ezekre nyomd. elsőnek staminát nyomd fel 200-300ra aztán az életet is. kétkezes fegyver: nagyon jó sebzés és gyors de nincs védelem (ezért jó hozzá a heavy armor ami véd)!

kétkezes fegyver: lassú, nagy sebzés, kicsi védelem de szerintem a két 1kezes fegyver duó jobb!

pajzs + fegyver: kisebb sebzés, nagyobb védelem.

én két 1kezes fegyvert használok, a fejszék a legjobbak (war axe), ezek alapból többet sebeznek mint a kardok. igaz hogy perkekkel lehet fejleszteni hogy nagyobbat sebezzenek de akkor is a fejsze fog többet sebezni! a 2 egykezes fegyver gyors mozgást igényel, én a Darkbrotherhood-os rucit használom mellé de nemrég meglett a 100as kovácsolásom tehát megcsinálom a könnyű dragon páncélt :) de megvan a daedric is. ha harcos akarsz lenni akkor érdemes a smithinget is tolnod, nagyon hasznos! ha van még bármi kérdésed a játékkal kapcsolatban, írj nyugodtan üzit. remélem tudtam segíteni :)

2012. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én most teljes Daerdric csalátban vagyok pajzs,lábbeli,keztyű,sisak és a ruha.Most Nord-dal vagyok 39 lvl életem 560 a staminám meg 210 és pillanatok aladtt leírtok akárkit az Óriások és sárkányok már nagyon könnyűek kb:2perc és megvannak.
2012. aug. 31. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!