Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik a mobilinter...

Miért nem működik a mobilinternetem és a wifi?

Figyelt kérdés

Eddig működött, hirtelen váratlanul, látszólag minden ok nélkül, nem működik a mobilnet kedd óta a wifi ma óta nem működik.

Ilyen ablakok ugranak fel, meg egy parancssor ablak egy fél másodpecre

[link]

[link]


Újratelepítettem többször is a mobilnetet ... volt amikor telepítéskor hibát írt ki vagy eltávolításkor, nem tudta eltávolítani rendesen ... registry tisztító program sem tudta eltávolítani rendesen, addig meg nem tudta újra telepíteni mert az előző program fenn van távolítsa el ok, aztán végtelenségig fenn van távolítsa el ok ...

Kézzel kerestem meg a bejegyzéseket és töröltem, utána feltelepült és ugyan ott vagyok mintha nem csináltam volna semmit: felugrik egy parancssor ablak fél mp-re meg a többi hibaüzenet amit linkeltem, azt írja h nincs eszköz csatlakoztatva vagy azt írja eszköz csatlakoztatva nincs elérhető hálózat. Másik gépre próbáltam egyből feltelepült és működött.

A wifi drivert frissítettem, semmi változás, másik gépen simán megy.


Ipconfig rendellenes dolgot ír ki wifire:

Automatikusan konfigurált IPv4-cím. . : 169.254.166.125

Alhálózati maszk . . . . . . . . . . . : 255.255.0.0

Alapértelmezett átjáró . . . . . . . . . :


Másik gépen megy rendesen a wifi és a mobilnet.

Hogy lehetne megoldani a problémát? Rendszer visszaállítási pont nincs.


2012. márc. 1. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem írtad, melyik szolgáltatónál vagy, de nekem az asztali gép hotspotja ugyanezt játssza tegnap óta. Nem akar csatlakozni! Az eszközt töröltem, mégsem ment. Végül kiléptem, kivettem és újra visszatettem a SIM kártyát. Ezek után újra felépítette magát és végre tudott csatlakozni. A gépen valódi kódos ESS5 a védelem, se trójai, se más fertőzés nincs! Abban nem vagyok biztos, hogy a szolgáltató szervere hibátlan.
2012. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most látom, ez is gagyi kinai ZTE eszköz! Az enyém is az. A HUAWEI-vel fele ennyi gond nem volt.
2012. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!