Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan mondjam meg apámnak,...

Hogyan mondjam meg apámnak, hogy fel akarom rakni a Windows Vistat? KB.10 raktam ujra, de azt mondta hogyha mégegyszer ujrarakom lekódolja. Elég gáz mer akkor a saját gépemet nem használhatom. (többi lent)

Figyelt kérdés
És még azis naon jó hogy a netet is kihuzná. Valaki tudna segíteni hogy szedjem rá? És melyis verzió lenne jó rá? (win7 et senki nm mondjon!!! )
2012. márc. 3. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Windows 7

eredeti a vista vagy mért kel az?

vagy nincs meg a windows7? (nagy hiba)

XP,van gépen és mindég tönkre megy? mi lesz a baja?

nem lehet hogy egyáltalán nem értesz a gépekhez meg a rajtuk lévö operációs rendszerekhez?

régi gép vagy új?

mert régire nem baj xp

újra meg windows 7 kell

régin a vista nagyon roszul mene

újon is... kár kinozni vistâval bármelyik gépet

max ha eredetiben van meg...

2012. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Vista egy hulladék. Amelyik gépen a Vista elfut, azon a Win7 is. Ha nem akarod tökönszúrni magad, inkább azt tegyél fel. Vagy Linuxot. :)
2012. márc. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem ismétlem NEM AZ VOLT, hogy avval a k....-va win7-el gyertek eleszi a gépemet uj a gépem de a kérdés az volt hogy mondjam el neki 10-ed szerre!
2012. márc. 3. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Első: előbb magyarul tanulj meg, utána próbáld újra megfogalmazni a dolgot.


Második: állítom, hogy életedben nem használtad még a vistát, csak te is nyomod a hülye marketingszöveget, amit az interneten olvastál.


Kérdező: Mégis mi köze van hozzá? Én se jelentem be senkinek, hogy mikor mit telepítek a gépre, és mikor rakom újra a rendszert. Csak csináld, egy éjszaka alatt cakk-pakk megvan, ha ügyesen csinálod.

2012. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Családi problémákba kelet volna ezt kiirnod

értelmetlen ez a kérdés

hisz nem a windows al van a gondod vagyis az melékes meg minekinek magánügye

hanem az apádal persze ez is magánügy de mivel kérdezted ezért csáládi kapcsolatokban csak joban értenek ehez

.

amugy pedig oda álsz elé és mondod:

apám én hü*** vagyok de muszáj telepitenem a windows t mert ez tesz boldogá

.

na és kész vagy engedi vagy ad egy atyai pofont

2012. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 zsomkovacs ***** válasza:

Na jó.


1) Milyen oprendszert raktál újra 10-szer?

2) Miért kellett újrarakni?... Nekem 2,5 éve fut gond nélkül az XP és a Win7 újratelepítés és jelentős lassulás nélkül...

3) És tényleg, miért pont a Vista?

4) Most miért kell újrarakni?

5) Mik a géped pontos paraméterei?

2012. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsomkovacs ***** válasza:
7) És mi a bajod a Windows 7-tel?
2012. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdezö ! Én is voltam ugy ahogy te . Nekem is volt ugy hogy felrakattam egy számitógép üzletbe a vistát hazavittem a gépem és nem indult se a vágó István legyen ön is milliomos játék se a nintedo emulátorom pedig azelöt is rajt volt a vistán . Igen és nekem is egy másik szerviben újratelepiteték a vistát mert más megoldás nemvolt és most müködik rendesen . Neked milyen géped van ? nekem 5200 processzor , 2 gb ram 500 gb merevlemez . Aban is egyetértek veled hogy te is a vistát akarod én is utálom a windows 7 et mint te . A vista kinézete müködése jobb mint a win 7 é . Nekem a windows 7 tönkretette az életem és az idegeim egy részét mert mihelyt internet került rá nemcsak játék elkezdet csesztetni állando lefagyások és egy tucat újrainditás pedig csak fél éve tete fel egy ismerös . Igen ha az ember jó operációs rendszert akar akkor vistára van szüksége Vista az nekem yotube filmnézés world néró letöltés ere nekem nagyon jó . A windows 7 meg egy szivató szar ! Éljen a windows vista !
2012. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézusom a Vista meg ette az életem, ha nem az iskolájélet volna, ki hajítom az ablakon én otthoni hálózat építést tanultam a tűzfal mindig az elenkezöét csinálta, mint ami a feladat volt xpnél meg simán ment
2012. aug. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Windows Vistából nagyon sokat találhatsz ingyen vajon hol? A szeméttelepen! A Vista-t sokan kidobták. Ha a 7-est te nem szereted, apád a Vistát nem akarja akkor mutasd meg apádnak a 8-ast vagy az RT-t. Az biztos tetszeni fog apádnak is meg neked is és akkor azt felrakjátok. A Windows Vista nem jó igaza van apádnak.
2013. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!