Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti MW2 játszok PC-n egy...

Eredeti MW2 játszok PC-n egy ideje de most azt írja a játékban amikor pl. :tdm ezni akarok hogy 0/0 player van meg total player 0 ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
kérlek normális válaszokat adjatok mert ez idegesit mit csináljak rakjtam újra de abban meg az a rossz hogy a steamről tölti le újra és nekem nem a legjobb a netem és így akár 2-3 nap mire letölti
2012. márc. 3. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kell újrarakni, csak jobbklikkelsz rá a listán, "properties", "local files" fül, majd "verify integrity of the game cache" gomb.
2012. márc. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és ezt hol csináljam a játékban vagy a mappájában? egyébként jó megy a játék meg minden csak a playereket nem irja hogy hányan játszanak
2012. márc. 3. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
A Steamben.
2012. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de ott hol?
2012. márc. 3. 21:19
 5/12 A kérdező kommentje:
ok már megvan a verify integrity of the game cache azt jelenti hogy töredezettmentesíti a játékot ha igen akkor igy helyre áll a játék?
2012. márc. 3. 21:24
 6/12 A kérdező kommentje:
vagy játékfájlok épségének ellenörzése? meik
2012. márc. 3. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:

A játékaid listáján. Lerajzoltam neked, de mivel nekem nincs meg a játék, a képen nem az MW-t látod, de attól még ugyanazt kell csinálni.


[link]


[link]

2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kösz csak nekem magyar aztán még angolul nem nagyon tudok :)
2012. márc. 3. 21:30
 9/12 A kérdező kommentje:
ja és ettől helyre jön a probléma??
2012. márc. 3. 21:30
 10/12 A kérdező kommentje:
bocs hogy ennyi hülyeséget kérdezek de amikor elakarom inditani ezt az ellenörzést azt irja hogy mielőtt elkezdi az ellenörzést zárjon be minden játékot és kelléket de nincs is megnyitva egyiksem
2012. márc. 3. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!