Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Philips nyomtató driver...

MaXXeGee kérdése:

Philips nyomtató driver létezik Win7 / vista alá?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Philips (vagy SAGEM) MF-JET 450 multifunkciós nyomtatóhoz kellene nekem driver. A gyártó oldalán (Philips) semmi nincs hozzá, nagy nehezen megtaláltam ugyanezt a típust a SAGEM oldalán:

[link]

De itt meg csak XP-s driver van. Tudna valaki segíteni, milyen módon telepítsem?

(A Setup.exe futtatása kompatibilitás módban nem működik, azaz ugyanúgy nem talál drivert) Megvan a gyári lemeze is, azon is csak xp-s illetve régebbi driverek vannak, pedig egy 2007-ben vásárolt nyomtatóról van szó. És nem is az alsó 10 000 FT.os kategóriából, bár attól még ...

Akinek van ötlete, honnan tudnák drivert leszedni, kérem, írja meg. Sürgős ?! Köszönöm előre is



2012. márc. 3. 21:35
 1/1 A kérdező kommentje:

Egyszer én is belefutottam ebbe a problémába! Napokba telt, amíg végül sikerült kiderítenem a SAGEM supporoto felhívva, hogy az üzletpolitikájuk az, hogy a régi típusú nyomtatókhoz nem adnak ki újabb drivereket, ( NEM IS LESZ! ) Szíveskedjen az ügyfél egy újabb típusra váltani. Azaz ilyen szerencsétlen módon próbálják meg rákényszeríteni a vásárlót az újabb eszközökre! Amúgy is förtelmesen drága a patron bele! Gyakorlatilag a 2 patron árán kapsz egy ÚJ Canon nyomtatót, ami pontosan ugyanezt tudja neked!

És soha többet Philips!!!

2013. szept. 19. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!