Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul lassan a Windows 7?

Miért indul lassan a Windows 7?

Figyelt kérdés
Három gépen van Windows 7 operációs rendszer , és mindegyiken igen lassan indul el . Az asztal hamar megjelenik , de legalább egy perc eltelik , amíg teljen jól működik . Ugyan ezen a gépeket volt XP , és Vista is , de egyik op. rendszerrel sem tapasztaltam ezt a jelenséget . A három gép közt van kisebb teljesítményű irodai gép , és játékra összerakott nagyteljesítményű gép is . Mindegyiknél tapasztalható ez a probléma .
2012. márc. 4. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Windows 7 verzió?

Automatikusan induló szolgáltatások listája?

Vírusirtó típus, beállításai?

Rendszererőforrások adatai?


A kérdés pontos megválaszolásához, ezek az adatok szükségesek. Kérem nyomja meg a piros gombot.

2012. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem akkor volt ilyen, amikor vírusos volt a gép! Hiába raktam fel másik oprendszert, hogy majd utána gyorsan átmegyek rajta vírusirtóval, lassú volt! :D - de lehet hogy más a probléma, pontosan nem tudom! Win7 32bit?
2012. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Window 7 64 bit .

Rendszerindítással csak a nod 32 indul alapbeállítással . Természetesen a szükséges driverek is indulnak . Tehát semmi olyan , ami indokolná a lassúságot .

Vírus nincs .

2012. márc. 4. 19:14
 4/6 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gép quad 3gh , 4 giga rammal . A legkisebb pentium 4 2,8 ghz , 1 giga ram .
2012. márc. 4. 19:17
 5/6 anonim válasza:

"Miért indul lassan a Windows 7?"


mert szar..

amúgy programok miatt biztos...

2012. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is ugyanezek a problémáim megvannak.Nekem nem annyira tetszik a windows 7 mert sok játéknál hibaüzenet jelenik meg.Nekem ha 3GHZ.es procim lenne meg 4GB Ram om akkor nem törödnék azzal hogy indul el.Ha utánna rendesen müködik inkább megvárom azt a 3-4 percet amég betölt a gép.
2012. márc. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!