Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik vírusirtó a legjobb?

V.Raul kérdése:

Melyik vírusirtó a legjobb?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék ami egy vírust se enged be nem baj ha gépezés közbe meg kell állnom csak jó legyen!
2012. márc. 4. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem az avast van és az 5 év alatt semmi baj nem volt vele
2012. márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs 100%-os védelem.

Általában csak érzelmi alapon választunk, aztán ragaszkodunk hozzá.


Én pl. a Nortonokat használom, nekem egyszerű kezelni, és egy kis trükkel ingyen tudom használni crackelés, újratelepítés nélkül, folyamatosan.


Próbálj olyanokat amihez havonta adnak pc-s újságokban kulcsot-kódot, ingyen.


Sokkal ésszerűbb lenne ha pl. linuxoznánk. Ubuntu tökéletesen használható arra, minden különösebb hozzáértés nélkül, amire a többség használ egy gépet.

2012. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ment a pü . Jöhet a pacsi !
2012. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha tényleg a legjobbat keresed és nem sajnálod a lettát , akkor Kaspersky . Az a legjobb ! Én is azt használnám , de kifogott rajtam ! Nem sikerült nyakon vágni .
2012. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tomi!Nekem régebben vipre-m volt de az nemcsak a vírust keresi??amikor én rámentem mindig egyfekete háátteret dobott ki és számok,betűk kezdtek pörögni rajta..Egyébként szerintem jó mert minden keresénél talál míg a nod 32 amit az informatikus (aki összerakta a gépet) tett rá azt nemtudom,hogy vette-e csak azt hogy mindig kiírta,hogy 30 nap van hátra..Sose csökkent..
2012. márc. 6. 21:35
 8/8 A kérdező kommentje:
lehetőleg ingyenes..
2012. márc. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!