Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem érzékeli az NCsoft...

Miért nem érzékeli az NCsoft Launcher hogy a játék nagy része már benne van a kellő mappában?

Figyelt kérdés
Elkezdtem letölteni az Aiont az NCsoft Launcheren át, de mivel a jó esetben 90kb/s sebességnek hála fél nap alatt töltött le 20%-ot, megkértem apámat hogy szedje le nekem. Le is jött pár óra alatt, átmásoltam az én gépemre és beraktam abba a mappába ahova a Launcher tölti. Megnyitottam a lauchert, de amikor rákattintok a play gombra, elkezdi 0%-ról töteni a játék több mint 11000mb-ját. Ezután azt a tanácsot kaptam hogy tegyem át az átmásolt fájlokat egy mappába, indítsam el a letölést, cancel, keressem meg a célmappát és másoljam be az említett fájlokat. Megpróbáltam, az eredmény természetesen ugyanaz: semmi. Az egyetlen jó dolog az egészben hogy hagytam a francba és megpróbáltam újra letölteni, mostmár 500kb/s-el tölt (apám gépén minimum 4mb/s).
2012. márc. 4. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
eleresi utvonalnak az Aion.bin fajlt adtad meg vagy csak a mappat?
2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!