Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor az outlookot el akarom...

Amikor az outlookot el akarom indítani, az alábbi (lentebb kiirt) hibaüzenet fogad: Ötletetek?

Figyelt kérdés

"Az alapértelmezett elektronikus levelezési mappák nem nyithatók meg. Váratlan hiba lépett fel. A MAPI nem tudta betölteni a következő információs szolgáltatást: msncon.dll. Győződjön meg arról, hogy a szolgáltatás megfelelően van telepítve és konfigurálva."


Most telepítettem fel újból az Office 2010 hun változatát. Minden program tökéletes működik, kivéve az outlook.


A gépemen már futott ez a office 2010 hun, cska most újra kellett telepítenem.

a program aktiválva van.

Szerintetek, mit kellene csinálnom (kérem mellőzni a "telepítsd újból" ötleteket, mert ezen már túl vagyok...)?



2012. márc. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Használj normális levelező programot.

Pl. Thunderbird, The Bat!

2012. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értelmes hozzászólást várok..:)
2012. márc. 4. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha te mindenképp az Outlook-kal akarsz szenvedni ahelyett, hogy valami használható programot tennél fel, akkor egészségedre!
2012. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a Google ezen oldalán, mert ha hasonlóan még nem járt senki, akkor nem kapsz normális választ. Itt viszont igen:

[link]

2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Basszus, nyilván már ezen túl vagyok, ha egyszer itt feltettem kérdésként!!!!!

de mindegy, már megoldottam, igaz a legdrasztikusabb módszerrel: format c: és újraraktam a gépem.

2012. márc. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!