Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy email fiókot be lehet...

Egy email fiókot be lehet állítani két különböző számítógépen levő Outlook programban ugye, úgy, hogy az eredetileg beállított helyen ne tünjön fel, hogy egy másik gépen is be lett állítva arra az e-mailre a program?

Figyelt kérdés

Le akarok buktatni valakit a levelezgetése kapcsán,de jó lenne,ha nem jönne rá,hogy én lekértem a leveleit,azt direkt beraktam,hogy hagyja a program fenn a leveleket a kiszolgálón.Akkor ha letölti,ugyanúgy újnak fogja neki mutatni,mintha én le se töltöttem volna,ugye?


(Az egyik gép a földszinten van (a router is lennvan,azzal van megosztva a két gép között a net),a másik gép pedig az emeleten.Az egyik gép le van jelszavasítva,a másik nem.Amelyik le van jelszavasítva,azon XP fut,amelyik nincs,azon Win7.Nem tudom,ezek számítanak-e)


2012. márc. 6. 16:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és még az is kérdés lenne,hogy a korábban a másik gép által kiszolgálón fennhagyott,de az "új " gépre le nem húzott,a gmail webes kiszolgálóján fennlevő leveleket hogy lehet lehúzni?
2012. márc. 6. 17:02
 2/12 anonim ***** válasza:

A két gép jelszavasitása nem számit.

Ezek szerint egy netszolgáltató jelét fogjátok, routeren kesztül. És mindketten outlook-ot/ de Microsoft Express-t vagy Microsoft Outlook-ot? / használtok.

Mivel midkettő outlook beüzemelése/beállitása/ során a netszolgáltató jelszavát be kell irni, továbbá az azonos kiszolgálót is, hogy működőképes legyen a program, ezért nem lehet beállitani, hogy a másik fél ne vegyen észre semmit. Pl.ha Te törölsz valamit, az ő outlookja is érzékeli, helytelen szóhasználattal "abban" is törlődik, pontosabban az outlookkal látni lehet, hogy törölték.


Hasonló helyzetben vagyok, mert én két egymástól távol lévő szobában üzemeltetek egy XP és egy W7 op.rendszeres laptopot, egyiken Outlook2007, másikon Outlook 2010 van beüzemelve. Hol innen, hol onnan levelezgetek, de ha pl. elküldök egy levelet, a másik gép outlookjából u.azt látom.

Nem lehet beállitani, hogy ne tűnjön fel a másik gépen, a kezdetben vázoltak alapján.

2012. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Küldeni az újonnan beállított gépről semmit nem akarok,csak fogadni.Látni lehet azt az A gépen,hogy én a B gépen fogadtam(de nem olvastam el,csak fogadtam) egy üzenetet?
2012. márc. 6. 17:30
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel azonosak lennének a beüzemelési beállitások/ egy netszolgáltatótól azonos WIFI a netforrás/, ezért mindkét outlook-ban ugyanazokat látod vagy nem látod. Ha nem a tiéd mindkét gép, a kért beállitásod nemcsak hogy nem kivitelezhető, de nincs is annak semmi értelme.
2012. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Enyém a két gép,csak más használatában van.
2012. márc. 7. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:
mármint,a két gép közül az egyiket más használja.A másikat -értelemszerűen- én használom.
2012. márc. 7. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Értem én, de a lényeg: nem lehet beállitani.

Konkluzió: Az nem baj, ha a router utáni jelet mindketten

használjátok, de a lebuktatást nem tudod megvalósitani.

A legtisztább dolog az lenne, ha nem a netszolgáltató által biztositott fiokot használnátok közösen, mindkét gépen azonos Outlook beállitásokkal, hanem mondjuk egyikőtök outlook levelezőprogit, a másik internetes levelezőt/gmail, freemail, hotmail, stb.../ használna a békés egymás mellett élés megvalósitása mellett.

2012. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem a netszolgáltató által biztosított fiókról,hanem egy sima gmail es fiókról van szó.
2012. márc. 7. 18:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyjál már, a gmail-hoz minek outlook?

Azt se tudod mi az az outlook! Nézz utána!

2012. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert apám csak azt bírja kezelni.65 éves emberről van szó...
2012. márc. 7. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!