Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud-e valaki olyan (lehetőleg...

Brányi Bence kérdése:

Tud-e valaki olyan (lehetőleg magyar nyelvű) World of Tanks klánt mondani, mely alapvetően amatőrökből áll vagy vesz fel sima (csak a játékélményért játszó) tagokat?

Figyelt kérdés

Azaz nem prioritás a napi tucatnyi csata, a Team Speak használata vagy egy rating elérése.


Emellett lehetőleg ne tinik vagy radikális jobboldaliak alkossák és a létszám ne 1-2 fő legyen.

Én nem találtam ilyet, de remélem valaki igen. :)



2012. márc. 6. 16:59
 1/4 anonim válasza:

Ha még aktuális a dolog, akkor ajánlom neked a HTHD klánt.

Ha megadod a neved, akkor küldök meghívót.


Sok sikert a játékhoz!

2012. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de már nem nagyon aktuális.

Újrakezdtem (Elfnet néven játszom), de mostanában (hardver problémák miatt) alig-alig. Ha rendeződik a dolog és kissé feljebb küzdöm magam, majd jelentkezem.

2012. márc. 19. 13:02
 3/4 Skyline77 válasza:
Szia a TLR egy baráti klán és Ts akkor kell csak ha század csapat vagy Clan War van de amugy nem kell használni.
2014. jan. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Üdv.Nem tudom, hogy mennyire aktuálisak az itt leírtak, de én is keresnék olyan klánt ahol nem elvárás hogy naponta x órát online legyek.Dolgozom és csak akkor játszom amikor éppen ráérek.Ha tudtok valami jópofa baráti klánt akkor várom az infókat.
2014. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!