Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » KELL EZ NEKEM? Microsoft XML...

KELL EZ NEKEM? Microsoft XML Core Services Microsoft . NET keretrendszer Microsoft Visual C++ AMD CATALYST INSTALL MANAGER ATI AVIVO CODECS JAVA Jscript XP3 szerviz pack

Figyelt kérdés

Hardware hiba miatt 2 napja újratelepítettem a Windows XP-t, ( SP2) de a telepítő CD-ken további programcsomagok kínálják magukat, illetve a Microsoft is szeretne adni vagy 300 frissítést. Főleg biztonsági frissítéseket, de nem szeretném eltömni a gépem több gigabájt kacattal. Nem én vagyok a CIA, hogy hackerek érdeklődjenek irántam, nincsenek titkos adatok a gépemen, illetve minden fontosabb programról és dokumentumról dupla másolatom van DVD-ken.


A gépet csetelésre, internetes újságok olvasására, filmek - illetve online filmek – nézésére, játékprogramok és online multiplayer játékok, irodai szoftverek futtatására használom. Most minden funkció jól működik, pedig a fenti listából egyet sem telepítettem. Ha mégis telepítem őket, hogyan használna a rendszernek? Hosszabb élettartamú lenne, vagy gyorsabb, nagyobb teljesítményű?


Egy mondatban leírnátok, mire valók a fenti alkalmazások? Kerestem az interneten is, van köztük programnyelv is, de nekem nem egyértelmű, mert mintha egyes részeik, beépülve a rendszerbe, mégis csak növelnék annak hatékonyságát.


2012. márc. 6. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Elnézést, ez így alig olvasható. Mikor beküldtem, még egymás alatt voltak a kifejezések, de a rendszer összetolta őket. Most megismétlem, vesszővel elválasztva:


Microsoft XML Core Services, Microsoft .NET keretrendszer, Microsoft Visual C++ ,

AMD CATALYST INSTALL MANAGER,

ATI AVIVO CODECS ,

JAVA ,

Jscript ,

XP3 szerviz pack

2012. márc. 6. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
ezek fontosak ne töröld öket!!
2012. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem töröltem őket, hanem fel sem telepítettem. A rendszer mégis nagyon jól működik, minden általam használt alkalmazás hibátlan.

A hardver is rendben: CPU 21 fok, merevlemez 29 fok, stb.

Mégis van egy olyan kellemetlen érzésem, hogy a listában levő kiegészítők jók lehetnek valamire. De nem tudom, mire?

2012. márc. 7. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:

a c+++ a játékokhoz kell!

az amd catalyst center meg a videokártya illesztőprogramjait tartogatja! és ha elakrsz inditani valha is egy játékot akkor kellenének!

2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Daniel_La_Costa ***** válasza:

A cpu 21 foknak ne hidj... Az csak egy alapertek mivel nincs az alaplapban cpu hofok figyelo. Everest es barmely mas program is ennyit fog latni. Egyebkent a cpu normal homerseklet 45-55fok koze esik.

Az at icatalyst pedig nem a drivereket tarolja, hanem a vga (videokartya) finomhangolasat teszi lehetove, vagy a tv out/s-video kimeneteket vezerli. Ez nem feltetlenul szukseges, de kis utannajarassal az akado jatekokat feltornazhatjuk vele, vagy a sotet videok fenyet emelhetjuk stb....

2012. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!