Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meddig húzhatja így a rendszerem?

Meddig húzhatja így a rendszerem?

Figyelt kérdés
Windows Vista Ultimate 32bit-es rendszerem van a Laptopomon és 3 napja kiírkálja hogy aktiváljam a rendszerem!1 éve fent van de most csinálja elöször!De ez igazából engem nem zavar meg az se hogy nem tudok felrakni hátérképet engem az zavar hogy az motoszkál a fejembe hogy így esetleg kikapcsolhatják a windowsot vagy ennek hogy nem aktiválom hosszú távon lehet valami rossz hatása?És ha igen mikor várható ez a rossz hatás?Megpróbáltam pár kalóz serialt de egyik se volt jó probálkoztam crackel az se volt jó 2 activator-t is probáltam az egyik azt eredményezte hogy mostmár úgy kapcsol be a gép hogy bejön egy városról egy kép alatta a vista logo és valami olyasmi hogy velünk több a világ!Válaszokat várom sürgős!
2012. márc. 6. 20:47
 1/4 gyakkerdesek4ever ***** válasza:
Baja nem lehet a gépednek, sem a rendszernek, de ezt mindig minden körülmények között ki fogja írni. Amúgy szerintem tedd fel újra, és keress hozzá rendes serialt... Annyi ilyen oldal létezik :D
2012. márc. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg szedj le egy win7-et v.honnét és tedd fel azt.
2012. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És talán tudsz adni egy linket ami biztos jó!?
2012. márc. 8. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Tessék a link:


[link]

2012. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!