Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 2-vel játszom és néha...

Sims 2-vel játszom és néha kijön egy ablak : This application has crashed. The application will now terminate" és leáll a játék. Van amikor 10 perc után, van amikor 2 óra után, van amikor nem jön egyáltalán. Mi ez, és hogy lehet orvosolni?

Figyelt kérdés
gépigények megfelelőek
2009. jún. 9. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értem azt jelenti, hogy feltört játékkal játszol (magyarul nem jogtiszta, hanem lopott) és ezért most le fog állni. Teendők: vedd meg a játékot eredetibe. :-)
2009. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló angolul sem tud és a játékhoz sem ért.


Ilyen akkor szokott lenni amikor egy hibás fájlt talál a játék, ha letöltöttél ruhákat, vagy bármit hozzá akkor valamelyik hibás, szépen át kell nézni mi van a downloads mappában és mi jó mi nem.

2009. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,utolsó. igaz nem töltöttem le semmit de azért átnézem,hátha van valami. Egyébként vannak kritikus pontok,ahol mindig leáll. pl. új család készítese,vagy mikor a tükörhöz beállsz és változtatni akarsz. És azt nem értem,hogy ezek régebben mindig mentek :(
2009. jún. 10. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!