Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan nyissam meg az ISO fájlt?

Kamaszka kérdése:

Hogyan nyissam meg az ISO fájlt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy játékot ami egy 5.44 GB-os iso fájlban van meg hogyan nyissam meg??
2012. márc. 7. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a DaemonTools programot a [link] oldalról. Telepítsd fel, majd ha kész, lent jobb oldalt a monitoron (nem tudom hogy hívják azt a részt :D) megjelenik egy új piros ikon. Arra jobb klikk, Virtual CD/DVD-ROM, Device 1 [betű] No media, Mount image. kiválasztod a fájlt, majd a Sajátgépben egy új virtuális meghajtót fogsz találni. ott vn az ISO tartalma.
2012. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Innen töltsd le, ez a legújabb és magyar:

[link]


Az ISO fájlról annyit, hogy az egy képfájl, vagyis egy virtuális CD vagy DVD.

A DAEMON Tools pedig egy virtuális CD/DVD meghajtó, ebbe kell virtuálisan belehelyezni (képfájl csatlakoztatása) a képfájlunkat. A DAEMON Tools telepítése után a meghajtóid száma eggyel bővülni fog, az lesz a virtuális meghajtód.


A képfájlokról még annyit, hogy különböző kiterjesztésben léteznek:

iso, dee, bin, cue, nrg, img, mdf, mds, ashdisc, bwi, b5i, gi, cdi, pdi, p01, pxi, ncd, c2d, cif, lcd, fcd, vcd, dmg, bif, uif, wim, ima, flp

2012. márc. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a segitsége! egy lépéssel közelebb kerültem a játékhoz..
2012. márc. 8. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Adjál zöld kezet, mert hiába irogatom az elfogadható válaszokat, nem javul a %-om!
2012. márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!