Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy próbaverziós programom...

Van egy próbaverziós programom, hogyan törölhetném úgy a gépemről hogy registriből is törlődjön amit oda tett?

Figyelt kérdés

Ha valami hülyeséget írtam nézzétek el nem értek ehhez.

Uninstalni meg,hogyan csak egyetlen axe ami az asztalon foglal helyet.


2012. márc. 7. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

a vezérlőpultban a programok telepitése és törlésében keresd ki majd katt rá és és eltávolítás/módosítás vagy hasonló gomb.. arra menj rá és töröld le... (de előfordul hogy ott nincs akkor csak portable volt a program vagyis hordozható... aztán szedd le ezt... és telepitsd:


[link]


ha felment akkor futtasd le a tisztító majd a rendszerleíró részét is annyiszor amig talál felesleges fájolkat és hibákat...

2012. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A registiből akkor sem törölte mert aztán újratelepítettem a progit és megint azt írta ki,hogy lejárt a 30 nap.

Mit csináljak?Hogyan töröljem?

2012. márc. 7. 12:23
 3/7 Pj0tr ***** válasza:

Ennek pont ez a lényege. Ezt elrejtik vagy a registryben vagy egy fájl valahol a file rendszerben vagy akárhol.

A lényeg, hogy két választásod van. Megveszed a terméket vagy ellopod. Illetve újratelepíted az op rendszert, bár ez azért az eula megsértése, hiszen ez csak egy biztonsági mechanizmus. A leírásban az szerepel, hogy 30 napig használhatod ingyen. (Ha kijátszod ha nem) Ez után viszont már illegális.

2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem.

És miképp lehet rájönni,hogy hova rejtették a registriben?

2012. márc. 7. 12:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez elméletileg törli a Registry-ből is a progit: [link]
2012. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De a program portable verzió.

Nem mutassa a windows a programok törlése/telepítése menüpontban.És nincs is neki uninstall fájl-ja.

De mégis pakolt a registribe mert 30 napig működik csak tovább nem.Hogyan töröljem a registrit véglegesen úgy,hogy amikor majd elindítom megint 30 napig menjen a program?

2012. márc. 7. 18:53
 7/7 Pj0tr ***** válasza:

Ne legyél értetlen kérlek.

Ez nem a telepítéskor bekerült cucc. Nehezen találja meg bármi is ha nem a "rendes" helyére került be, hanem valami "eldugott sarokba". És mint mondtam nem feltétlenül a registry-ben van az infó, hogy mikortól használod. Elrejthetett egy fájlt bárhol a rendszerben!

Vedd meg vagy tört meg. Ennyi. Amit itt csinálsz annak semmi értelme!

2012. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!