Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Innen melyiket kell letölteni?...

Innen melyiket kell letölteni? (Adobe Flash Player)

Figyelt kérdés
Nincs beállítva az automata frissítésem, és le szeretném tölteni a 11-et? De nem nagyon értek a gépekhez (angolul sem tudok) és nem tudom melyiket töltsem le.
2012. márc. 7. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsi ez lemaradt:

[link]

2012. márc. 7. 12:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Akinek három böngészője van (IE, Firefox, Chrome), azokhoz ugyanannyi Adobe Flash Player tartozik. A Chrome-é beépül a Vezérlőpultba és automatikussn frissül. A másik kettőt le kell cserélni időnként.

Más kell 32, és más 64 biteshez. A NON-IE kommentjeiben Csukóka leírta, hogyan kell telepíteni ezeket.

[link]

2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
HŰŰŰŰ, nekem ez félig kínai. A lényeg, hogy firefox-ot használunk. az van. Azt hiszem jobb, ha megvárom evvel inkább a férjemet, hátha a leveledből ő okosabb. Azért köszi (én vagyok túl h...e hozzá).
2012. márc. 7. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
[link] erre rámész a firefoxban és elvileg automatán felismeri a böngésződet. A Yes, install McAfee Security Scan Plus - optional NE legyen bepipálva, vedd ki a pipát ha be van aztán kattints a nagy sárga download nowra. Ha letöltötted kétszer rákattintasz, bezárod a firefoxot és telepíted, ennyi az egész :) A pipát ne felejtsd el kivenni. Ha nem ismerte fel a böngésződet és mást ír ki akkor hagyd inkább :).
2012. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezt már egy pár napja letöltöttem (sajnos pipával) (nem tudtam hogy az a 11). De mégis ha meg akarok nyitni, egy ablakot kiírja, hogy nincs ez telepítve. Mit jelentett az a pipa? Uninstalláljam és kezdjem előlről?
2012. márc. 7. 14:28
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült, már azt is tudom, hogy találom hogy 64 vagy 32. Nekem ez a win7 kicsit bonyolult.
2012. márc. 8. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
A pipa azt jelenti, hogy felraksz egy vírusirtót is vele. Már nem emlékszem, hogy teljes vagy próba verziós-e na mindegy nem is az a lényeg, ez reklám anyag végül is csak. Gyanútlan felhasználók mint pl. te :) feltelepítik aztán folyamatosan jönnek a kis ablakok, hogy vegyél meg, vedd meg a fizetős verziómat meg ilyenek. Persze ez ilyen oldalnál nem akkora baj, mert azért ez az adobe oldala a vírusirtó amit felajánlott a pipával az meg a mcafee, az sem annyira szörnyű, de pl. gondolom van vírusirtód kettő csak lassítja, felesleges. Más oldalaknál figyelj azért legközelebb mert lehet valami mást szedet le veled, lehet akár vírus is pl.
2012. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy: tévedés, a pipa azt jelenti, hogy elfogadod a licenszét.

Kettő: a böngészőt be kell zárni telepítés előtt, mert nem tud beletelepülni.

2012. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy: A pipa nem a licensz. IE alatt a google toolbart lehet vele telepíteni, ff alatt meg azt az antivírust.

Kettő: leírtam, hogy be kell zárni a firefeoxot.

Kérdező remélem nem lettél elbizonytalanítva.


[link]

2012. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettetek. köszi, köszi, köszi....
2012. márc. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!