Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Pendriveom-on megtalálhatóak...

A Pendriveom-on megtalálhatóak a rejtett file-ok?

Figyelt kérdés

Volt egy fontosabb mappán zenékkel, képekkel, és hangfelvételekkel, de biztonsági okokból el kellett rejtenem, és a rejtett mappát rá kellett menteni a Pendriveomra!

Kingston pendriveom van, és azt szeretném tudni, hogy mégis hogyan tudom ezt az amúgy több gigás mappát előszedni ?!


2012. márc. 8. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Windowson: vezérlőpult - mappabeállítások - nézet rejtett fájlok mappák stb megjelenítése.

Ha a megjelenítésre állítod, akkor elvileg a pendrive-on is fogod látni a rejtett mappákat, feltéve, hogy rajta van.

2012. márc. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Elméletileg rajta van!

Láttam is, amikor átmásoltam, csak azóta elkeverte az illető(aki elől elrejtettem) a dolgokat, és már nem látom a rejtett mappákat :D

2012. márc. 8. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem foglalja a helyet, akkor törölték vagy formázták az eszközt és törlődött.

Sok értelme nem volt a rejtésnek, mert akinél be van kapcsolva a mutatás, annál látható a rejtett tartalom, akinél ki van kapcsolva, annál pedig az állapotsor írja ki, hogy (x rejtett).

Ha valamit nem akarsz másnak elérhetővé tenni, akkor vagy ne rakd rá, vagy tedd jelszavazott állományba, és nem tud vele mit kezdeni.

2012. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!