Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Realtek HD Audio Manager,...

Realtek HD Audio Manager, több mint 50%-át lefoglalja a processzornak folyamatosan?

Figyelt kérdés

Általában kikapcsolom, mert érezhetően gyorsabb a gépem ha nincs bekapcsolva. Ugyanúgy működik normálisan a hangfal is és a mikrofon is, függetlenül hogy működik-e. Egyébként laptopról van szó.


A kérdés az lenne hogy van-e olyan program ami nem ennyire rendszerigényes? Esetleg baj ha kikapcsolom a programot?


Egyáltalán mi ennek a szerepe?


Köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 8. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azzal csak a hangkártyád beállításait tudod állítgatni, különösebb szerepe nincs. ha gondod van vele töröld le. ha win7 van a gépeden elvileg nélküle is menni fog a hang. ha még sem akkor szedj le egy új verziót belőle. lehet, hogy bugos a program.
2012. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy az AVG PC Tuneup írja hogy a csúcsfelhasználó ez a program, valamint ha nem megy a Realtekes vacak akkor csak 2-10% a processzor kihasználtsága.
2012. márc. 8. 09:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, Windows 7 van a gépemen, és ha leállítom a progit akkor is működik minden, a lejátszás is és a felvétel is :)
2012. márc. 8. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy mindig állítsd le a progit, vagy töröld le :) nem sok szerepe van. ha gyorsabb nélküle a géped az meg jobb is :D vagy esetleg keress 1 új verziót belőle. de nélküle is fog menni a hang, mert a windows 7 be alapból benne vannak a legtöbb hangkártya "windows" os vezérlője. első voltam:)
2012. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Letöröltem, tökéletes most minden :) Ment a zöld kezecske! És köszönöm! :)
2012. márc. 8. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2012. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!