Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adnátok elérhetést egy windows...

Adnátok elérhetést egy windows7 32bit-es lehetöleg magyarnyelvű szoftver ingyenes elérhetéséhez?

Figyelt kérdés
Kutattam, kerestem olyan letöltési lehetőségeket ami 100% biztos rendszer lenne és meg lehetne vele oldani hogy ne piszkáljon a hamisságal és lehetőleg ne legyen semmi fennakadás telepítés közben a termék kulcs miat!A vistám elkezdet azzal piszkálni hogy nem eredeti és azért szeretném váltam meg a windows7 azért komfortosabb is!Probáltam a Vistámmal okoskodni mindenféle crack el meg ienekkel de buktam...Nem kell link csak annyi hogy mit írjak be google ba vagy bár hova és melyik találatra kattintsak a többit megoldom!Elöre is köszönöm!Nem baj ha nem magyar mert haladó szinten beszélem az angolt meg töltök akkor le magyar nyelv filekat!De ha megoltható legyen magyar de nem muszály!A krétirium hogy 100%-ig legyen jó ne legyen semmi fennakadás és szépen fusson valamint hogy 32bit es legyen vagy egy 2gb ramnak és 1.7 Ghz procinak megfelelő legyen meg egy alap Intel 378 as vidicardnak!Egyébként egy laptopra kell Acer Aspire 5315!
2012. márc. 8. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz találtam egy jó elérhetést köszönöm!
2012. márc. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!