Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux lépésről lépésre?

Linux lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
Windowsom van a gépen, de szeretnék Linuxra váltani. Az érdekelne, hogy ezt hogyan kell megcsinálni. Valaki leírná nekem, hogy pontosan mit kell letöltenem, megszereznem hozzá?

2012. márc. 8. 17:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A windows-t semmiképp sem szeretném a gépemen hagyni. Sok helyen olvasom, hogy kezdőknek jobb az ubuntu meg ilyesmik. Igazság szerint nekem csak "arra van a gép", hogy internetezgetek, filmet nézek, 1-2 sulis dolgot csinálok rajta, stb. Tehát nagyon alap szinten megy. :)
2012. márc. 8. 17:24
 2/12 P.O.C. ***** válasza:
2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor én is jópofizok egyet: lány vagyok :P
2012. márc. 8. 17:33
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 P.O.C. ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor maradj a Windows -nál. Aki Linux -al akar kezdeni, annak minimum a Google -ig el kell tudjon jutnia. A Linux nem Windows, a használatát senki se fogja neked itt a gigy.hu -n elmagyarázni. Viszont mindent megtalálsz a neten, ami csak kell.
2012. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem maradok a windowsnál, eljutottam a google-ig is, csak a google sem mondta meg nekem, hogy EZT és EZT töltsd le, és telepítsd fel. Nem a működéséről érdeklődtem, hanem valami ilyesmit szerettem volna válaszban: menj fel a .... honlapra, ott kattints a ....... nevű letölthető dologra és írd ki. Valaki?
2012. márc. 8. 17:45
 7/12 A kérdező kommentje:

Pl itt van ez a honlap:

[link]


Nyilván az adobe meg az opera for linux, nem A linux, szóval kizárásos alapon marad kb 5-10, ami lehet, hogy linux. Melyik az, amit le kell töltenem?

2012. márc. 8. 17:51
 8/12 P.O.C. ***** válasza:

[link]

[link] /burn


(Nem mellesleg Google első találat)


De én inkább azt ajánlom kérj meg valami guru ismerősödet, hogy csinálja meg neked.

2012. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:

Ha meg akarod tanulni, akkor te csináld. De ez nem egy félórás elfoglaltság lesz, arra készülj fel :)


Ha csak használni akarod, akkor tényleg kérj meg valakit, (aki ért hozzá, közel van és erősek az idegei) :)

2012. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Oké, köszi!
2012. márc. 8. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!