Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jedi Knight Jedi Academy-t...

Jedi Knight Jedi Academy-t hogy tudom win7esen futtatni? Már próbáltam patchelni, crackkelni, beállítani, h winxpsp3-on fusson. De nem akar

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami konkrétumot írhatnál. Mi az hogy "nem fut"? Nem indul el a játék mikor az exe-re kattintasz? Hibát ír ki? Kidob hibaüzenettel? Lefagy? Menet közben crashel? Ha hibaüzenetet ír ki, mit tartalmaz?
2012. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesen működik, nálad van a hiba. Talán nem elég hozzá a hardvered, vagy valami driver nincs felrakva.
2012. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen, tényleg konkretizálhattam volna..na mind1..most megmutatom : elindítom..bejön a nyitóképrnyő...szóval az első kép, amit látok..és aztán kilép és ezt kapom :


[link]


már több helyről letöltöttem, nem megy..Megvan dvd-n és arról sem megy..ugyan azon a DVD-n megvan a KOTOR 1-2...azok sem mennek..am ez orosz verzió..szóval ukrajnai vagyok és itt vettem...nem tudom, mi a gond..a haveromnak XP-n megy..nem olyan régi, h ne menne WIN7esen..de fórumokon néztem, és másoknak is van vele gondjuk

2012. márc. 9. 20:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezer éves ATI/AMD driverben jól ismert hiba. Frissíts, amúgy sem ártana néha.


[link]

2012. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaaaajköszönöm! én me már azt hittem, h vmi gond van :) frissíteni fogom..bár a link hibás, de töltök le drivert
2012. márc. 9. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja a linknek.
2012. márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Forbidden


You don't have permission to access /download.php on this server.


nálam cask ez jön ki

2012. márc. 10. 00:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Fura. Melyik országban vagy?


Mindegy, próbálkozz akkor ezzel:

[link]

2012. márc. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ukrajna

Na..ez működik! Köszönöm :)

2012. márc. 10. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!