Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok felvenni online...

Hogyan tudok felvenni online filmet webkamerámmal?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 03:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A képernyőről? Ráirányítod és felveszed. De ez általában bambáknak való módszer, mert az online nézett filmet is általában ugyanúgy letöltöd a nézés közben, mintha nem online néznéd, csak ilyenkor a tempbe rakja. Ha megkeresed a gépeden, akkor ott lesz. Kivéve ha direkt valami védelmet alkalmaznak, hogy ne legyen ilyen egyszerű a dolog, mint pl. az RTL Most.
2012. márc. 10. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha ráirányítom az nagyon gagyi. én régen meg tudtam oldani de már nem tudom hogy hogy volt az.
2012. márc. 10. 12:48
 3/4 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Mondok egy jobbat... IDM azaz internet downloadmanager...

Telepites utan ha firefoxban elkezdesz nezni egy online filmet megjelenik a video felett/alatt stb egy download gomb a peogram ikonjaval. Katt ra es mar tolti is le a dokumentumok\downloads\video mappaba....

Ez barmelyik oldalon mukodik... Youtube movshare videobb stb stb...

Remelem segitettem. Ez a modszer biztosan jobb mint a webcamos modszer.

2012. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zukimi01 válasza:
Ezzel a programmal fel lehet venni: HyperCam 2
2012. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!