Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki valami jóó élvezhetőő...

Valaki valami jóó élvezhetőő autóveresenyzős játékot tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Need for speed carbon :nagyon jó játék ,de a gradija nem a legjobb de nagyon ott van.FlatOut 2 : derbis játék .Faja :D .Need For speed : pro street .jó a grafija az élmény is nagyon jó.Ezen kivül tudom ajánlani a nfs sorozatból a shift et.A Dirt 2-3 at. A FUEL t. Nekem nem az autós játékok a sitlusom igy hát csak ezeket tom mondani .ha kicsit jobb fajta géped van pl.duos prcid meg egy 512 vidikártyád meg 2 gb ram od akkor futni fognak élvezhető szinten :) .Sok szerencsét !
2012. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rFactor. Realisztikus szimuláció, rengeted letölthető tartalom van hozzá. Viszont ajánlott hozzá kormány. Anélkül is játszható, de csak segédekkel.

Live for Speed is jó.

Blur, Split/Second, ezeket is tudom ajánlani.

Race Driver sorozat esetleg.

Codemasters F1 játékait is tudom ajánlani.

2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!