Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autodesk maya 2012-ben hogyan...

Autodesk maya 2012-ben hogyan lehet a fájlt fbx kiterjesztésben elmenteni?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a 2012-ben nem lehet azt csinálni, mint a 2010-ben, hogy fbx-ben mentem el. Ez azért lenne fontos, mert a Unity3d engine-be mikor teszem bele az objektumot, eltűnik a színe. Fbx formátummal már nem. Valahogy el lehet menteni talán, vagy csak én nem jöttem rá? Valami ötlet?

2012. márc. 10. 16:27
 1/3 anonim válasza:

Nem vagyok nagy Mayás, 3DS maxot használok, abban az export-tal tudsz, nem pedig a mentés/mentés máskénttel FBX-ben menteni. Ha még a probléma aktuális, akkor talán ez a cikk segíthet, amit találtam: [link]


Remélem tudtam segíteni :) amúgy a google is roppant hasznos tud lenni, vannak jó honlapok rengeteg tutoriallal.. Nemtom mennyire torrentezel és mennyire vagy a digitális kép alkotásban elmélyülve, de abból hogy egy engine-t használ arra merek következtetni hogy érdekel a téma, szóval figyelmedbe ajánlaná ezt a torrent oldalt: [link] egy kincsesbánya :)

2012. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Double post.. my bad.. szóval az előző vagyok, és kiváncsivá tettél a unity engine-el és szétnéztem a honlapján, és elég jó cucc :) bár ez most lényegtelen, ami a lényeg, hogy találtam egy howto-t neked ami a mayából való FBX átvitelt taglalja. [link] remélem segít :) és sok sikert a munkádhoz :)
2012. ápr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de már megtaláltam még régebben:D

Window-Preferences- azthiszem legalsó, és ott be kell pipálni, hogy lehessen menteni.

2012. ápr. 18. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!