Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Everesten kívül van valami...

Everesten kívül van valami más programot ami a processzor VALÓS hőmérsékletét mutatja?

Figyelt kérdés
Ingadozó hőmérsékletet ír ki elég nagy eltéréssel
2012. márc. 10. 21:07
1 2
 1/12 borisz2 válasza:
SpeedFan
2012. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megméred egy infrás hőmérővel.

Ha az alaplapi érzékelő rossz értéket mér, nincs az a program, ami helyeset fog neked mutatni...

2012. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm és tényleg jó és még azt szeretném kérdezni hogy windows allat mármit futtatom a chrome meg még pár progit hogy normális a 50-61 fok ? így ingadozik
2012. márc. 10. 21:46
 4/12 A kérdező kommentje:
az gáz ha a speedfan a CPU hőmérséklete mellé egy lángjelet rak? bocsi csak nem vágom azt a progit
2012. márc. 10. 21:56
 5/12 Daniel_La_Costa ***** válasza:
Az 50 fo koruli ertek normalis... Arra fiyelj hogy 110 fok fole ne menjen.
2012. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszön a válaszokat bár olvastam hogy az alaplapomba (asrock p4vm890)sok a hogy is mondjam nem tudom máshogy mondani hőmérséklet érzékelő probléma de azt nem értem h a Speedfan kiirja h a Cpu kb 18 max 40 százalákra van leterhelve és máris 70 fok legrosszab esetbe 80
2012. márc. 10. 22:18
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az érzékelőtől kapsz rossz értéket, de ha tényleg 70-80 fokos a CPU 40%-os leterheltségnél az gáz. Nekem volt ilyen, mert kilazult a CPU hűtő felfogatása, és a paszta is még a gyári volt. Újra lett pasztázva és fel lett rakva a hűtő rendesen és minden rendben volt 30 fok körül van alapjáraton.


Nekem játék közben volt 80 fokos a CPU-m...CoD 2-tem, amikor beléptem a szerverre 90 FPS-em volt 20 perc múlva meg olyan terhelt volt a CPU, hogy a hőmérséklet miatt nem működött normálisan és már csak 20 FPS maradt, az is erősen ingadozva. De ha neked nincsenek ilyen gondjaid, akkor lehet, hogy csak az érzékelő a hibás.

2012. márc. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget szétszedtem és a hűtőnek az egyik lefogató lába el van törve. Az baj ? és ha igen ráér még cserélni vagy sürgősen cserélni kell ?
2012. márc. 11. 12:12
 9/12 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Nem a cpu-t kell cserélni, hanem a bordát rajta esetleg egy bikább ventit....


Ha nem akarsz rákölteni próbáld eligazgatni onnan a kábelkötegeket, és a ház oldalát ne tedd fel. valamilyen szinten segít. (-10-15 fok)

2012. márc. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi de úgy értettem h a proci hűtőnek ez egyik lába van eltőrve.
2012. márc. 11. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!