Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért hiányolja az MPC-HC a...

Miért hiányolja az MPC-HC a DirectX-et, amikor a legfrissebb van fent?

Figyelt kérdés

A Media Player Classic, megnyitásakor ezt írja ki:


[link]


Windows7 Ultimate van fenn, abban már benne van a DirectX11, mit hiányolhat?


2012. márc. 12. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baja, hogy "outdated" azaz elavult a DirectX verziód. Ahhoz is jönnek időnként frissítések ám. Töltsd le és telepítsd a legfrissebbet.


[link]

2012. márc. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azt nem tudom, hogy létezik-e a 11-től frissebb változat? A dxdiag-ban megnéztem a win7-en, ott csak azt írja, hogy 11, további verziószámot nem ír.
2012. márc. 12. 14:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, letöltöttem, telepítettem és az üzenet nem jelentkezik. Úgy látszik tévúton jártam, azt hittem, nekem a 11-essel a legfrissebb van fent, ezért nem értettem az egészet!

Köszi!

2012. márc. 12. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos jól is tudtad, meg nem is. Valóban a Windows 7-el egyetemben a DirectX 11 a legújabb változat ami jelenleg elérhető/használható, ha csak a technológiát nézzük. Azonban amióta az megjelent, már érkeztek frissítések, javítások, optimalizációk az egész DirectX mindenséghez és ezek közül a 2010 Júniusi kritikus az MPC-HC számára. Mivel feltetted, ez megoldódott. :)
2012. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!