Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent-huszárok, segÍtenétek?

Torrent-huszárok, segÍtenétek?

Figyelt kérdés

Nohát.Egy toshiba AT100-100-ról szoktam torrentezni,tökéletesen működött az utóbbi ideig,újabban ugyanis már semmit sem szed le...ha rákkantintok a tálcán lévő ikonjára,akkor több 100 kb/s-mal tölt le,viszont amikor megnézem kiderül,hogy mindegyik letöltési feladatnál a "schedule"-t Írja ki,tölteni egyiket sem tölti.A net wifiről megy,Így hát kipróbáltam a géppel,ami ugyanarról a hálózatról megy,mint amire a tablet rá van csatlakozva,de az utóbbi tökéletesen leszedte a filmeket...

Tudnátok segÍteni benne,hogy mi baj lehet vele?A program,amit a ketyerén használok az aTorrent,és mint mondtam,eddig kifogástalanul működött.

Előre is köszönöm a segÍtséget!


2012. márc. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
uTorrent jobb és szerintem az ütem terv be van kapcsolva a beállításokban
2012. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
androidra nincsen utorrent sajnos.Am azért kérdeztem,hogy a tablettel mi van,mert ez egy elég komoly tÍpus,és nem lehet a géppel összelőni,semmiféle kábellel vagy hasonlóval,szal ha leszedek egy filmet a gépre,azt nem tudom átmozgatni a tabletre,ezért volt eddig kényelmes,hogy ami kellett (film,zene,játék stb.) azt magára a kütyüre töltöttem. Am azt mondod,hogy a torrent kliens a ludas? Ha van adnroidos készüléked,és torrentezel rajta,akkor Te mit használsz?
2012. márc. 12. 22:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha van net a tableten és a gépen, akkor meg is van az összekötés, csak ügyesnek kell lenni.


Pl lehet a gépen egy FTP szervert futtatni akár és arról lehúzni egy klienssel ami kell.

2012. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!