Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam aktiváló kód kellene,...

Steam aktiváló kód kellene, tudtok mondani?

Figyelt kérdés

A steamet feltelepítettem, és fut rendesen.

Beraktam counter strike-ot, de még ha a consoleba beírom hogy status, még mindig azt írja hogy NON STEAM PLAYER.

Ott bal alsó sarokban van, hogy +Játék Hozzáadás, majd termék aktiválása a steamem, oda milyen kódot írjak?



A fentieket vegyétek semminek, ha meg tudjátok mondani, hogy hogy legyek a játékban is steames.

Aki válaszol felpontozom, csak segítsetek pls, sűrgős!

Köszi előre is.


2012. márc. 13. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Megveszed, és kapsz kódot. Más megoldás nincs, így legfeljebb non steam szervereken tudsz játszani.
2012. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát hogyha nem aktiválom, akkor nem vagyok steames?
2012. márc. 13. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Naná, hogy nem. Mit gondoltál, mi ez, valami ingyenes adomány?
2012. márc. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor minek a ....-nak rakják fel a netre, hogyha nem fog működni?
2012. márc. 13. 15:03
 5/8 Fantaloool ***** válasza:
mert a játékok pénzbe kerülnek. megcsinálni pénz. valamiből meg kell élni. a steam nem máltai szeretetszolgálat. 14,99€ nem sok érte.. mondjuk sztem elég gagyi a cs,de te tudod. a lényeg hogy ha nem veszed meg nem fogsz tudni multizni..
2012. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fanta, ez azért nem pont így van.Sima tört cs vel is hihetetlen sok szerverre tudsz menni.Az meg, hogy a cs szar, az a te speciel véleményed,nem szólok bele.Viszont több millió ember immár tizenvalahány éve másképp vélekedik.Gametrackeren cs népszerűbb mint cod vagy bf.
2012. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
menny tört szeróra én is ott nyomom mert az enyém is kalóz verzió
2012. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja, lassan azt hiszem pro vagyok, és szégyellem steam nélkül :P
2012. márc. 28. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!