Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Beázott a telefonom, még...

Beázott a telefonom, még megcsinálják garanciába?

Figyelt kérdés

Tegnap beleesett a telefonom(Samsung chat 335) egy lavor vízbe,de azonnal kiszedtem, kivettem aksit kártyát mindent.Kiszárítottam,nincs semmi baja,azon kívül hogy elég nehezen működik két gomb,( a piros gomb,és a "p" betű)Mert működik ha nagyon erősen megnyomom,meg néha úgy magátol is, de van olyan amikor egyátalán nem.

Még garanciás a telefon, ha elviszem szervízbe megcsinálják? És nem fognak rájönni hogy beázott? SEGÍTSÉG!


2012. márc. 14. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenféleképpen vidd szervízbe.... ha garanciális, akkor szerintem megcsinálják...
2012. márc. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy,hogy nem mondom azt nekik h beléjtettem a vizbe,csak annyit mondok hogy nem működik 2 gomb . Remélem van rá esély hogy megcsinálják.
2012. márc. 14. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy van a telefonod belsejében egy speciális papír, ami nedvességre elszíneződik.

Tehát ha majd Budapesten szétszedik és el van színeződve a papír akkor lefotózzák, összerakják a telefont és vissza is küldik, hogy felhasználó hiba, garancia megszűnt és még a fotót is megmutatják neked.

Ha nem színeződött el akkor megcsinálják.

Az, hogy mitől és hogy színeződött el, nem érdekli őket.

2012. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaja, egy beázást elég könnyen kiderít a szerviz és akkor nincs garancia.

De persze egy próbát megér.

2012. márc. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Basszus, most meg nem tudom bekapcsolni a telefont O_O

véletlenül kikapcsoltam, és mostmeg nem tudom bekapcsolni,mert most egyátalán nem működik a bekapcsoló gomb:S

Mit csináljak?segítség!!

2012. márc. 14. 10:13
 6/7 A kérdező kommentje:

húú..nagy nehezen be tudtam kapcsolni..most már ki nem kapcsolom..

de hétfőn tudom leghamarabb elvinni szervízbe..remélem megcsináljak..

így is vagy 3 hete volt szervizbe,mert az érintő gombja romlott el akkor..:(

2012. márc. 14. 10:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogják garanciálisan megcsinálni ahogy meglátják benne a vizet...
2018. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!