Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lesz két Chrome ikon a...

Miért lesz két Chrome ikon a tálcán?

Figyelt kérdés
Windows 7-et használok. A Chrome-ot rögzítettem a tálcán. Ha elindítom, akkor nem a meglévő ikont emeli ki (ahogy azt kéne), hanem új ikon jön létre a tálcán, az ikonsor végén. Ez nem normális, mert össze kéne vonnia eleve az ugyanolyan programokat. Engem nagyon zavar, mert mikor vissza akarom tenni tálcára, akkor mindig az új ikont nyomkodhatom, nem a már megszokott eredeti ikont (amit én a tálca ikonsor elejére tettem). Mitől lehet ez? Mi rá a megoldás? Előre is köszi a válaszokat.
2012. márc. 14. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
miért is használsz chromeot??? pfájj de idegesít aki ezt a mocsok böngészőt használja !! az op rendszerbe be van építve egy böngésző, akarsz internetezni more?? akkor elég egy kék E betűre kattintani és már indul is az internet ! minek ide külső program?? PFFFFFF:......
2012. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Miről beszélsz? Nem az volt a kérdésem, hogy kinek mi a véleménye egyes böngészőkről. Nem tudom, hogy jön ide az a baromság, amit írtál.

2. Hogy miért használok külső böngészőt? Mi közöd neked hozzá? Használd akkor te az IE-t, ha neked elég neked egy gyenge böngésző.

3. More... Látszik a szint, ha ilyeneket írsz.

2012. márc. 18. 08:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg egy régi verziójú IE-t használsz, és ezért mondod h gyenge more.
2012. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. NEM IE-t használok

2. Miért, az IE 9-nél szted van újabb? Mert az van a gépemen.

3. Még mindig nem a kérdésemre válaszoltál paraszt

2012. ápr. 5. 09:34
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Paraszt vagy te!

2. Az IE9 gyorsabb elődeinél JÓVAL!

3. Minek kell neked egy Chrome ikonnál több? Nem elég egy a Chromeból, minek 2, így is van egy, amelyik sz*r.

4. Nem tudom, te mire használod az internetet, de szerintem, hogy feltegyél egy h*lye kérdést mindennap ide a gyakorikerdesek.hu-ra, arra elég az IE is.

5. Amúgy jön az IE10, amelyik MÉG JOBB LESZ!


-- Na csá --

2012. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudsz olvasni? Mert ha nem látnád, a kérdésem lényege hogy NE, ismétlem NE legyen 2 chrome ikon a tálcán. Ja, és most próbáltam ki az IE9-et, elég nagy fos.
2012. ápr. 16. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó sőőt!! Nem is az IE jobb, hanem a firefox!!!!!!!!!!!!
2012. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ja! És végre kibökném a megoldást:

A tálcádon lévő két chrome ikon közül valamelyikre rákattintasz jobbal, és kiválasztod azt h unpin this program from taskbar..

ilyen nehéz volt te tökéletlen!

2012. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia :D

Nekem most jött elő ez a probléma, de sikerült megoldanom. Valószínűleg már neked ezzel nem segítek, de hátha tudok azoknak, akik szintén idetévednek épp úgy, mint én :D


A megoldás nagyon egyszerű: a már korábban rögzített ikont töröld (jobb klikk, "a program rögzítésének feloldása a tálcán"), majd nyisd meg magát a böngészőt, és ahogy megjelenik a tálcán az ikonja, rögzítsd a tálcához, és innentől már jó lesz :) Nekem ezzel megoldódott a probléma :D

2017. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!