Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell használni az...

Hogyan kell használni az utorrentet? Azt hallottam, hogy pl. ezen az oldalon: rákell keresni a filmre és valahogy áthúzni a torrentbe. De nem értem hogy, mivel én nen tudom!

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 14. 17:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
inkább használj Pirate Bay-t vagy Isohunt-ot. Ott rámész a torrentre, ott akkor van egy olyan hogy download torrent(isohunt) vagy get torrent(tpb). ha egy kis mágnes van mellette(tpb) akkor mentés nélkül rögtön berakja az utorrentbe a torrentet. ha download torrentre mész, akkor lemented valahova, onnan rakod be a torrentbe. megnyitod az utorrentet, aztán add torrent és kiválasztod ahova lementetted. kész is. remélem érthető!
2012. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok valami olyant mondani ami valami ''kezdő'' szintű?? Mert halvány lila gőzöm sincs arról,hogy mit kell csinálni a pirate bay-on vagy azon az i betűsön...
2012. márc. 14. 18:06
 3/11 anonim válasza:
1. vagyok, hol akadtál el? vagy megkeresem a torrentet és mondom hogy mit csinálj vele. Vagy megkeresed te és linket küldesz, mást nem nagyon tudok tenni.
2012. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi,elöször is felléptem arra az ishountra,majd beirtam oda felül a filmet,beirtam egymás után 5 filmet is de egyyet sem hozott elé:(
2012. márc. 14. 18:44
 5/11 anonim válasza:
Magyarul kéne a film? Vagy angolul?
2012. márc. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tomika0078987 válasza:
Az a baj hogy ezek inkább külföldi oldalak. Namost ha filmet szeretnél letölteni akkor jelentkezz be a movie zone-ra ott jó kis filmek vannak! Ezek a torrent oldalak mint pl:Piratebay, torrent eval, stb stb... azok nekünk magyaroknak csak azért jó h zenért játékot töltsünk le!
2012. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
csak én vagyok ennyire szőke?? Az eddig felajanlott oldalakbol egy szot sem értek(mert mind angol)... nem tudom egyiket sem használni...lehetetlen eset vagyok:((...amúgy ezek ingyenesek??:o...kérlek mondjatok egyetlen egy ingyenes magyar oldalt..
2012. márc. 15. 11:48
 8/11 A kérdező kommentje:
magyarul kell
2012. márc. 15. 11:48
 9/11 anonim válasza:

Megint első vagyok. Az utolsó tippem akkor az nCore.cc


Habár itt regisztrálni kell meghívásos alapon, de szerintem ha ezek neked nem jók, akkor ez az utolsó, ami szóba jöhet.

2012. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mostmár annyit tudok h hova kell beirni a film cimét:))...de hova kell áthúzni???:o
2012. márc. 15. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!