Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » R00 fájl? Valaki megoldás?...

R00 fájl? Valaki megoldás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan problémám van, hogy leszedtem egy játékot és egy filmet, És a fájloknál kb. 50 db ismeretlen fájl van. Fájltípusnál azt írja h R00 aztán a következő már R01, R02 és így tovább 40-50-ig. Ez mi? Úgy értem, ehhez milyen program kell, illetve hogy tudom a játékot telepíteni, a filmet megnézni? Elég kevés a tudásom ezen a téren, légyszi segítsetek! Köszi előre is!


U.i.: Értelmes válaszokat... oltogatást nm kérek..


2012. márc. 15. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezek RAR fájlok. Egy vagy több mappa és/vagy fájl van betömörítve és megadott méretű fájlokra darabolva.

Telepítsd fel a WinRAR nevű programot, vidd a kurzort a *.rar fájlra, vagy ha ilyen nincs, akkor a *.r00 fájlra, klikkelj rá kétszer, válaszd ki a helyet, hogy hova csomagolja ki, aztán OK.

2012. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Működik, Köszi! :)
2012. márc. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!