Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó magyar szövegolvasó...

Valami jó magyar szövegolvasó program?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy videót csinálni, ahhoz kellene hanganyag. Én nem szeretnék rábeszélni. Olyan programot keresek, amelybe, ha beütök egy szöveget, az felolvassa, és hogy ne tűnjön fel, hogy ez program. Előre is köszi:)
2012. márc. 15. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
SpeakBoard pl szerintem ez a legjobban működő program ráadásul akár egy weblapot is föl tud olvasni
2012. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:) és ezt fel is tudom venni?
2012. márc. 15. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze

nem tudom hogy a progi támogatja e a közvetlen felvételt de ha van egy jack/jack kábeled az egyiket bedugod a hangszóró helyére a másikat a vonal vagy mikrofon bemenetbe és úgy lehetséges én vettem már így föl :D

2012. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó tanács, a mikrofonba ne dugd, mert elcseszheti a hangkártyádat!

"Legtöbb hangkártyának van egy LINE IN csatlakozója, ami a hang bemeneti csatornája, ide bármilyen hangkeltő eszköz becsatlakoztatható, a beérkező analóg hangot a kártya képes digitalizálni és letárolni (szoftveres segítséggel) a számítógép merevlemezére későbbi felhasználás és szerkesztés céljából. Másik jellemző csatlakozó a Mikrofon csatlakozó, amely mikrofonok csatlakoztatására alkalmas, ez jóval kisebb teljesítményű eszközökre van kitalálva mint a Line In. Általában kihangosításra és Voice-over-IP alkalmazásokhoz (pl. Skype) használják."

2012. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!