Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8-ról vélemények?

Windows 8-ról vélemények?

Figyelt kérdés
próbálta már valaki? érdemes feltennem, vagy maradjak win7 mellett? mindenképp formázom a C-t, és friss rendszert telepítek

2012. márc. 15. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez az előnézeti verzió még messze van a stabil rendszertől, kb. a béta-verzió közelében van. Elhamarkodott már lecserélni a 7-et (nincs olyan a 8-ban, ami feltétlenül indokolná a használatát).
2012. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiforratlan. Totál felesleges egyelőre lecserélni a win7-et. Szerintem még akár 2-3 évig is nyugodtan lehet a win7 mellett maradni.
2012. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd ha már kiadták felteszem ha jó akor marad ha nem akor 7 marad.
2012. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem bírtam ki, gyõzött a kíváncsiság, de amilyen gyorsan felraktam, olyan gyorsam teszem is vissza a 7-est :)
2012. márc. 15. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem számított 3 ellenző vélemény, és mégis feltetted, akkor felesleges volt megkérdezni, úgyis azt csinálsz amit akarsz.
2012. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként így is úgy is megérett a win-em egy reinstallra, szóval kipróbálni megérte, de elég gagyinak tûnt
2012. márc. 15. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Az is, nagyon nagy fostalicska (én próbáltam) nemhogy nem tud többet a windows 7-nél, de kevesebbet tud.
2012. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na igen, elsőre nagyon használhatatlannak tűnik, nem tudom mennyire lesz praktikus a későbbiekben ez az új kialakítású felhasználói felület
2012. márc. 24. 05:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért még nem kéne úgy véleményt alkotni, mint ha ez már egy véglegesen kiadott verzió lenne. Amúgy jobban mennek rajta a játékok +4-5fps ami kb olyan mint ha xp-lenne dx11 támogatással.
2012. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 GolyoMUTH válasza:
Win 7-ről én is kipróbáltam a Win 8-at megmondom őszintén tetszett. Egy az egybe olyan mint a telefonomon. Viszont a hangot nem tudtam rá tenni, meg ahogy az előttem szólók említették nagyon kiforratlan még. De ha lesz annyira stabil mint a 7 szerintem simán jó :) Maradok azért a 7-nél egyenlőre... :D
2012. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!