Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen önműködő programot...

Milyen önműködő programot tudtok internetes reklámok ellen?

Figyelt kérdés
Firefox-om van. Elegem van már a reklámokból. (Leginkább a flash-ekből, mert lelassítják a gépemet). És már mindenütt ott vannak, még a youtube-on sem lehet végignézni egy videót, anélkül, hogy reklám (+nsárga csík) ne lenne a video között. A flash killer-t ismerem, de olyan program kellene, ami önmagától eltünteti a reklámokat, amint érzékelné, hogy beadja egy oldalon. És nemcsak a flash reklámokat tüntesse el, hanem az olyan reklámokat is, ami nem flash.
2012. márc. 15. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Automatikus, de kézzel is felvihető amit nem szedett ki.

2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt már én is néztem, de nekem firefox 3.5.7-es verziójó van. És ezt a beépülőt nem engedi feltelepíteni.
2012. márc. 15. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
3.5?! Ember, a Firefox 11-es verziónál tart. Nem kéne frissíteni?
2012. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem kisebb teljesítményű gépem van: 2,4-es proci, és egy Fujitsu siemens D1451-es alaplap. (Intel brookdale-G i845GEV). Amibe nem lehet videokártyát venni. Ezért maradok ennél a 3.5-ös verziónál. Újítani gépet nem akarok, mivel nincs 150 ezer forintom. (Már a winchester is felment 20 ezer forintra). Inkább kéz alól szoktam venni gépet). Meg régen volt vagy 2 szer X2-es proci-s gépem, és mind a kétszer elfüstölt a proceszor. Maradok inkább az 1 processzorosnál.
2012. márc. 15. 18:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán ki és honnan szolgáltatja nekünk ezt a rengeteg sok h*lye reklámot? Szívesen beírnék neki, hogy lazítson már. Nem kell állandóan ömlesztenie ezt a sok reklámot?
2012. márc. 15. 23:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Lol, hát marha egyszerű a megoldás: azt a pár tucat oldalt, amit olvasgatsz, támogasd meg anyagilag. Mondjuk annyi pénzzel, hogy fenn tudják tartani magukat, netán még kis nyereségük is legyen. Onnantól nem lesz szükségük a reklámokból származó bevételre.
2012. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ami pedig a Firefoxodat illeti: az, hogy milyen VGA van a gépedben, a legkevésbé sem érdekes. Azt pedig nehezen hiszem el, hogy egy P4-es 2,4 GHz-es prociesszorral szerelt gép ne tudna egy Firefox 11-et kezelni.


Vagy nosztalgiából használod? Mégis, milyen oprendszer fut a gépeden? Win 3.1? Win98?


Azzal, hogy ilyen ósdi böngészőt használsz, ráadásul pont a Firefox egyetlen igazi előnyét nem tudod kihasználni, a rengeteg plugint, addont. De végülis te tudod.

2012. márc. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Xp-m van.
2012. márc. 16. 15:42
 9/10 anonim válasza:
azért jó lenne nem leugatni más gépét nem tehet senki arról hogy mennyi pénzt tud gépre elverni / tedd fel a firefox legújabb verzióját sokkal gyorsabb mint az elődei
2012. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senki nem ugatta le a gépét. Speciel pont azt írtam, hogy az egy teljesen jó gép, aminek minden további nélkül vinnie kéne a frisebb böngészőket.


Ha már leugatás: jó lenne nem leugatni, ha még azt sem érted, mit írok. Érted?

2012. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!