Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki tud egy jo video felvevőt...

Ki tud egy jo video felvevőt játékokhoz?

Figyelt kérdés
A frapsot Xfiret és a ZD sowftot már ismerem a fraps és az Xfire sokat foglal a ZDsoft meg nagyon akadozik
2012. márc. 15. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A Fraps 2 MB-os méretére gondolsz, hogy sokat foglal???
2012. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nkme 1percesre min.500mbt foglal ha meg kb 5perceset foglal 10gb-t is
2012. márc. 15. 19:44
 3/8 A kérdező kommentje:
neharagudj *nekem
2012. márc. 15. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy erre gondolsz. Akkor sajnos ki kell ábrándítsalak, egy videofelvevő vagy akadozik vagy sok helyet foglal. Más verzió nincs. Ha akadozik az azért van, mert ahogy menti a játék videóját úgy tömöríti is és ez bizony keményen igénybeveszi a procit és ha a procid nem bírja akkor akadozik. Ha nem akadozik akkor meg nagy lesz a fájl mérete mivel ebben az esetben nem tömöríti a videót és ezért lesz nagy a fájl. Ebben az esetben neked kell utólag tömöríteni. Ez a két vezió létezik, olyan hogy tömörít is és nem izzasztja meg a procidat, na olyan nem létezik...
2012. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szóval akkor mit tegyek avgy esetleg a beálításaimmal nem lehet gond???

29,97fps

Full-size

Sound:

disable

Hide mouse cursor in video:

nincs bepipázva

Lock framerate while recording

nincs bepipázva

Force lossless RGB capture (may be slower)

2012. márc. 15. 19:54
 6/8 A kérdező kommentje:
az sincs be pipázva
2012. márc. 15. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem használok ilyent, csak általánosságban beszélek. Ha akad a ZDsoft, akkor használd a Fraps-et és tömörítsd be te utána, mert ha az akadozó progit beállítod úgy hogy ne akadozzon, akkor nem fog tömöríteni és itt is nagy lesz a fájlméret...
2012. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem értem....és esetleg ezeken kívül mást nem ismersz?
2012. márc. 15. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!