Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok? Valami jó wow...

Mondanátok? Valami jó wow tört szervert?

Figyelt kérdés
lehetőleg magyar de ha nem magyar az se baj de legyenek rajta magyarok a tauri-t ne írjátok azon játszottam de ami ott folyik... lehet wotlk-s vagy catás is patch szám mindegy
2012. márc. 15. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

a taurit hagyd is a fenébe :D

sok magyar szerver nincs, de tudom ajánlani az rworld-t én is ott játszottam vannak hibái, de még mindig jobb, mint a tauri, és a közösség is tetszetősebb volt nekem

[link]

2012. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és úgy átlagba mennyien vannak fent a szerveren?rhc-kra gyorsan hív be?(gyors=max 30perc)
2012. márc. 15. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom csúcsidőben 1000+ játékos van

majd ma nézz fel a weboldalra délelőtt meg délután és nézd meg mennyien játszanak.

Mióta berakták ICC-t úgy tudom többen játszanak.

2012. márc. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és ezt kihagytam: az RHC-kat nem tudom, hogy milyen gyorsan hívnak be, én már rég abbahagytam a játékot csak néha felnézek, megnézem mi a stájsz, meg dumálgatok.
2012. márc. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!