Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó a Dead Space 2 multiplayere?

Jó a Dead Space 2 multiplayere?

Figyelt kérdés

a singleplayer nagyonnagyon tetszett és megakarom venni, de nem tudom mennyire élvezetes a multi.


Vagy gondolkoztam Battlefield 3- on is, de az drágább meg szinte ugyan az mint pl cod 4 csak abba nincs jármű, meg nekem nemcsak a multi hanem a single is számít.


-Milyen a Dead Space 2 multi?

-Megéri a BF3 a pénzét?


2012. márc. 15. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy még a Left 4 Dead 2-ő is szóba jöhet,amit megvennék :)
2012. márc. 15. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
hosszutavu multizasra inkabb a bf3,
2012. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de a többiről mi a véleményed?


mert eddig hatalmas BF3 ellenes voltam.

2012. márc. 16. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:

tudtommal a l4d2 csak co-op, az hamar meg lehet unni

ds2-nek nem hiszem hogy tul nagy es sokaig tarto jatekosa lenne

en sem vagyok bf3 rajongo, de a 3 kozul ez a legjobb multi

2012. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 16. 12:13
 6/6 Fantaloool ***** válasza:
ha szerinted a cod4 és a bf3 valamiben is hasonlít.. inkább nem káromkodok.. mind2 nevében van szám. kb ennyi a közöst... az mw sorozat a 8 éves jump and knife... noscope.. quick scope.. stb stb stb... a mappok kb mint az aldi... se csapatmunka se semmi... rambozz végig azt ölj meg mindenkit. persze ump a fegyvered... mivel az overpowered. a bf3 jobb... a grafikáról inkább nem beszélek... mw1 mw2 mw3 ugyanaz... persze akkoriba mind 10k+ volt.. az mw3 at a 10 évesek és a fanatikus cod kockák veszik meg.. mert nem veszik észre hogy annyi pénzér 100x jobb játékot tudnának venni.. Battlefield 3 névvel...
2012. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!