Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4. generációs Ipod touch...

4. generációs Ipod touch készülékemet nem tudom frissíteni iTuneson keresztül (illetve semmin keresztül). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Jelenleg IOS 4.2.1 a verziója. Már több mint 1 éve megvan, de azóta nem sikerült frissíteni, mert mindig megáll a frissítés közben, különböző hibákra hivatkozva. Legutóbb például olyasmit írt ki, hogy "A hálózati kapcsolat alaphelyzetbe lett állítva. ...". Viszont már nagyon örülnék ha meg lehetne csinálni. Mindig letöltöttem a legújabb iTunes verziót, illetve természetesen internetkapcsolat is volt mindig. Már más számítógépen is próbálkoztunk, azzal se sikrült frissíteni. Remélem csak én vagyok a nagyon béna, és könnyen lehet orvosolni a dolgot. Előre is köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 15. 22:46
 1/1 anonim válasza:
Amig frissited (letoltod es telepited) kapcsold ki az osszes vedelmet a kepedrol. Viruskereso, tuzfal stb. Altalaban az kavar be.
2012. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!