Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem találok hozzá "működő"...

Bruce9000 kérdése:

Nem találok hozzá "működő" drivert! Segítség?

Figyelt kérdés

Alaplap neve: ASRock ConRoe1333-D667

Hangkártya: Realtek ALC888 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]


WIN7 64bit-re kellene! Már régóta keresem a megfelelőt, egyszerűen nem ad ki hangot, bár kiírja, hogy megfelelően működik. Minden beállítást is átnéztem. Köszönöm előre is!


2012. márc. 16. 14:35
 1/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg a hardverazonositójával:


Számitógép - Jobb egér katt - Tulajdonságok - majd Eszközkezelő.


Itt keresd azt az eszközt, amire kiváncsi vagy

(telepités után sárga kérdőjeles az eszköz - és az Egyébb eszközök között van - kattits rá (kinyilik) ami benne van azt nem ismerte fel a gép és nem telepitett hozzá drivert)


Kattints kétszer az egyikre, előjön egy ablak, abban a "Részletek" fülön van egy leengedhető ablak, oda válaszd a "Hardverazonositókat".


Az alatt lévő ablakban megjelenő adatokból az első sorra kattints rá és CTRL+C (másold).


Gogliban bemásolod be (CTRL+V). Egy kicsit lebutitod (elég a VEN és a DEV - Vendor és Device ), utánna irod Driver + plusz az OP rendszert és már keres is.

Példa gugli keresésre : VEN_1002&DEV_94C1 driver windows 7 64bit


Itt egy mintakép hardwerazonositóra :

[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyári drive-rel sem működnek a dolgok?


Itt vannak az alaplapodhoz a driverek, attól függően, hogy milyen revíziós az alaplapod:

[link]

2012. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt: kiválasztod az alaplap revízióját és utána a bal oldalon fent a letöltésre kattintol. Utána megjelennek a driverek listája ( 64 Bites Vista is működni fog szerintem )
2012. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de eddig az egyik válasz sem hozott sikert! :(
2012. márc. 17. 18:03
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Másold be ide a hardverazonositót, és meglátom mit tehetek.


Üdv.

2012. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
realtek HD audio managger nekem is ugyan ez a hangkártyám és ez a driver amit leírtam realtek HD audio managger sok sikert
2012. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!