Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet Call of Duty...

Hogy lehet Call of Duty Modern Warfare 3-ban másodlagos fegyverekre 2 attachmentet felpakolni?

Figyelt kérdés
természetesen multira gondolok, mert láttam fmg9 és skorpion "custom"-öt... baromira bosszant továbbá az is, hogy a pisztolyra nem tudom egyszerre felrakni a hangtompítót és a tactical knife-ot. A válaszaitokat eőre is köszönöm.
2012. márc. 16. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
meg kell szerezni a bling perket vagyis lehet mw3-ban más a neve de mw2-be ez volt és abban nem vagyok biztos hogy a másodlagos fegyverkere is vonatkozik e a perk
2012. márc. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a perk normálban mit takar?
2012. márc. 17. 15:43
 3/9 anonim válasza:
Másodlagos fegyverre nem lehet két attachmentet tenni. Csak az elsődlegesre.
2012. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig én is ezt hittem, de Skorpion customöt láttem, egyszerre volt rajta hangtompító és mindkét kezében volt, tehát akimbo-fegyver... És éppen tegnap öltek meg (KillCamen láttam) fmg9-re egyszerre rakott a srác akimbo-t és extended mag-ot
2012. márc. 19. 19:22
 5/9 [K/A]Rico válasza:
megaunlocker hackel lehet megcsinálni,vagy elite csomagal(a csomagban nem vagyok biztos)
2012. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! a megaunlocker-t honnan lehet ingyen letölteni??
2012. máj. 10. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátom ha értékeled a pénzed ne használj hacket főleg eredeti játékokon ugyanis ha PB-s szeron hack miatt bannolnak a többi PB-s szeron is bannolva leszel !PB:PunkBuster
2012. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és a szerverek 95% ált. PB-s
2012. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!

Am általában a saját szerveremen játszom, és PunkBuster nem vesz észre semmit h kikapcsolom :D

De a többi CoD-ban a szerverek 80%-a nem PB-s, ott ki lehetett kapcsolni

2012. máj. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!