Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja lehet a Dolphin...

Mi baja lehet a Dolphin emulátornak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A gépem többszörösen meghaladja a minimális rendszerkövetelményt, és igyekeztem a legújabb programokat letölteni, amik kellenek, mégis valami nincs rendben. Amikor elindítom a játékot bejön az embléma normálisan, aztán a játék menüjében meg már csak négyzetek, meg színek, ha jól nyomkodom a billentyűket, akkor elindul a játék elején a videó, de játszani már nem tudtam. Hangja meg abszolút nincs. Fps, vls és a speed teljesen normálisan működik, akadozás nélkül ment amúgy. Valami hiányosság van, vagy csak át kell valamit állítanom a beállításoknál?
2012. márc. 16. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha leírnád a játék címét, az sokat segítene.

De valószínűleg nem támogatja az emulátor a játékot.

Esetleg a beállításoknál egy menüpontban vannak felsorolva játékpatchek (Nem tudom hol), és ha köztük van a játékod, akkor válaszd ki.

2012. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Balogh Alex17 válasza:

Sziasztok!

nekem nem indul el a Dolphin 3.0

azt irja ki hogy alkalmazási hiba.

valaki segitcsen!

milyen pogram kell hozá hogy jó legyen?

2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!